Wegwielrennen

Uitslagen

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 24-06-2019
53e Kermisronde van Luyksgestel Luyksgestel 24-06-2019
Ronde van Venhuizen Venhuizen 23-06-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 23-06-2019
High Tech Crit festival Eindhoven 23-06-2019
KTJ - CS groep Bergcriterium Brunssum (Geannuleerd: als gevolg van het zeer beperkt aantal inschrijvingen gaat deze wedstrijd niet door. ) Brunssum 23-06-2019
NHC - De Ronde van Utrecht Utrecht 23-06-2019
Van Raam Ronde van Varsseveld (GEWIJZIGD PARCOURS!) Varsseveld 23-06-2019
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 23-06-2019
Omloop van Peize Peize 23-06-2019
Ronde van Nieuw Vennep Nieuw Vennep 23-06-2019
4de Jeugdronde De Rooëjbes Camping de Rooëjbes, Brumholt 15, 6086PV Neer 22-06-2019
Luba Ladies Classic Noordwijk 22-06-2019
Klimomnium 2019 Dordrecht 22-06-2019
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 22-06-2019
High Tech Crit festival Eindhoven 22-06-2019
2e omloop van Blijham (Geannuleerd: Verplaatst naar 1 september in verband met wegwerkzaamheden) Blijham 22-06-2019
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Dongen
22-06-2019 23-06-2019
Nacht van de Waarderpolder Haarlem 22-06-2019
Noordelijke Wieler Competitie Assen 22-06-2019
Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten 21-06-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 20-06-2019
Omloop van Ens Ens 20-06-2019
Avondcompetitie Almelo 20-06-2019
Wielerronde van Albrandswaard (Geannuleerd: wegens de slechte weersomstandigheden) Rhoon 19-06-2019
ZLM Tour diverse plaatsen
19-06-2019 23-06-2019
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Emmen 19-06-2019
BRC Open zomer Jeugdcompetitie Beverwijk 19-06-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 19-06-2019
Vuurlinie Zomercompetitie 2019 DTS-BRC Zaandam 19-06-2019
Koppeltijdrit Well 19-06-2019
Deko Dinsdagavond competitie Spijkenisse 18-06-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 18-06-2019
Ronde van Maassluis Maassluis 18-06-2019
36e Omloop van Bedum Bedum 18-06-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 17-06-2019
Wielerronde Riethoven Riethoven 17-06-2019
De Ronde van de Westerstraat Amsterdam 16-06-2019
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Roden 16-06-2019
Montferland Cyclo 's -Heerenberg 16-06-2019
Montferland Ploegentijdrit 's -Heerenberg 16-06-2019
53e Ronde van Oudenbosch (Geannuleerd: Beeindiging Stichting Wielercomite Oudenbosch) Oudenbosch 16-06-2019
Wielerronde van Erp Erp 16-06-2019
38e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude 16-06-2019
Holland Vastgoed 60+ wedstrijd Wheelerplanet, Spaarndam 16-06-2019
Midden-Brabant Poort Omloop Gilze 16-06-2019
Hart van Gilze Gilze 16-06-2019
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Elden (Arnhem-Zuid) 16-06-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 16-06-2019
Interclub vrouwen wedstrijd Haarlem 16-06-2019
ASC Olympia - INTERCLUBWEDSTRIJD (Geannuleerd: Word opnieuw aangevraagd.) Amsterdam 16-06-2019
ASC Olympia Interclubwedstrijd Amsterdam 16-06-2019
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep Ouderkerk aan de Amstel 15-06-2019
NK Weg Jeugd Ameide 15-06-2019
Ploegentijdrit Wielerweekend Gilze Gilze 15-06-2019
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Roden 15-06-2019
Ronde van Markelo Markelo 15-06-2019
Ronde van Heijplaat Rotterdam 15-06-2019
Wieleroutfits.nl Ronde Hoep Ploegentijdrit Ouderkerk aan de Amstel 15-06-2019
Wielerweekend Roden (Geannuleerd: Geen toestemming Wegsport voor 3-daagse) Roden 14-06-2019
Omloop van Kampen Kampen 13-06-2019
Avondcompetitie Almelo 13-06-2019
Dorpsronde van Rijsenhout Rijsenhout (centrum) 13-06-2019
46e Heuvelrug Wielerronde van Driebergen Driebergen 13-06-2019
Tour de Lasalle Den Helder
13-06-2019 16-06-2019
BRC Open zomer Jeugdcompetitie Beverwijk 12-06-2019
Vuurlinie Zomercompetitie 2019 DTS-BRC Beverwijk 12-06-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 12-06-2019
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Vliegbasis Woensdrecht te Hoogerheide 12-06-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 11-06-2019
64e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 11-06-2019
Deko dinsdagavond competitie Spijkenisse 11-06-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 11-06-2019
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Numansdorp 10-06-2019
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Guldemond Parkoers Den Helder 10-06-2019
District Kampioenschap Oost Hellendoorn 10-06-2019
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Hardinxveld Giessendam 10-06-2019
District Kampioenschap Noord-Holland (Masters) Amsterdam 10-06-2019
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Woensdrecht 10-06-2019
District Kampioenschap Midden Utrecht 10-06-2019
Jeugdronde van Someren (Geannuleerd: De wedstrijden zijn geannuleerd vanwege beveiligingsproblemen.) Someren 10-06-2019
DK noord De Vamberg Vamweg te Wijster 10-06-2019
Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen 09-06-2019
Alcmaria Victrix Tijdrit (Geannuleerd: Gelijktijdig met de Ronde van Noord Holland) Warmenhuizen 09-06-2019
Omloop van Meierijstad (Geannuleerd: Ontbreken gemeentelijke vergunning i.v.m. verkeersmaatregelen) Schijndel 09-06-2019
Jeugdronde van Berkelland GEANNULEERD te weinig deelname (Geannuleerd: Te weinig aanmeldingen ) Borculo 09-06-2019
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Maren-Kessel 09-06-2019
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Fijnaart 09-06-2019
63e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie 09-06-2019
49e Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 08-06-2019
2e Ronde van Nijkerk Nijkerk 08-06-2019
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Noord-Holland
08-06-2019 09-06-2019
20e Brandsma Koffie Wielerronde van Bolsward Bolsward 08-06-2019
HAMMER-YOUTH Sittard Tom Dumoulin Bike Park 08-06-2019
Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen 08-06-2019
TCV - 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 08-06-2019
Jeugdtoernooi Lisse (Geannuleerd: Afgelast I.V.M. Te weinig inschrijvingen) Lisse 08-06-2019
Hammer Limburg Climb Vaals 07-06-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 06-06-2019
Avondcompetitie Almelo 06-06-2019
CCM - Parel van de Veluwe Harderwijk 05-06-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 05-06-2019
Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Sluizencomplex Well (Bosserheide 3) 05-06-2019
Vuurlinie Zomercompetitie 2019 DTS-BRC Zaandam 05-06-2019
Open Tilburgs Kampioenschap en Clubkampioenschappen TWCP en TSWV de Meet Tilburg, Reeshof 05-06-2019
Openzomer Jeugd competitie BRC Kennemerland Beverwijk 05-06-2019
deko dinsdagavond competitie Spijkenisse 04-06-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 04-06-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 03-06-2019
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Eibergen 02-06-2019
interclub jeugdwedstrijd Uithoorn 02-06-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 02-06-2019
Ronde van Gorredijk Gorredijk 02-06-2019
Bob Scholte Memorial(omnium) Breda 02-06-2019
64ste Ronde van ZEIST ZEIST 02-06-2019
Goossens Wielerronde van Exel Exel 02-06-2019
TCM - Ronde van Limburg Stein, Beek 02-06-2019
jeugdwedstrijd Rotterdam 01-06-2019
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Stein 01-06-2019
De Jumbo ronde van Papendrecht Papenderecht 01-06-2019
Wageningse Muur Wageningen 01-06-2019
Nacht van Apeldoorn Apeldoorn 31-05-2019
Rush-Hour Nijmegen Nijmegen 31-05-2019
Nacht van Hengelo (Geannuleerd: Geannuleerd vanwege organisatorische redenen) Hengelo 31-05-2019
Output Jeugdronde Schijndel Schijndel 30-05-2019
57e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 30-05-2019
U23 RS - RegioBank Kersenronde Mierlo e.o. 30-05-2019
Wildlands Jeugdmeerdaagse Emmen 2019 Emmen
30-05-2019 01-06-2019
57e Wielerronde van Wernhout Wernhout 30-05-2019
33e Meertour Wieringermeer
30-05-2019 02-06-2019
RegioBank Kersenronde Mierlo e.o. 30-05-2019
Ronde van het Purmerplein Amsterdam Noord 30-05-2019
Dwars door Diphoorn Diphoorn 30-05-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 29-05-2019
Deko dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 28-05-2019
ASC Olympia / 5 Banen Toernooi 2019 Amsterdam 28-05-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 28-05-2019
DK Tijdrijden Oost Bornerbroek 28-05-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 27-05-2019
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Veendam 26-05-2019
10e Kasteelronde van Mill Mill 26-05-2019
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Bergschenhoek 26-05-2019
Ronde van Zuid Oost Friesland (Geannuleerd: Geen politiebegeleiding beschikbaar.) Appelscha 26-05-2019
40e Wielerronde van Vorden Vorden 26-05-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 26-05-2019
Acht van Heelsum (Geannuleerd: Geannuleerd wegens het niet rond krijgen van de financiering.) Heelsum 26-05-2019
De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019 Rotterdam
25-05-2019 26-05-2019
Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 25-05-2019
Wielerronde van Westerhoven Westerhoven 25-05-2019
NHC - 5e Handbike Marathon Utrecht Utrecht, Wielercircuit de Nedereindse berg 25-05-2019
Jeugdronde van Hasselt Hasselt 25-05-2019
CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek / Hoeksche Waard 25-05-2019
Ronde van Zuid Oost Friesland (Geannuleerd: Geen politiebegeleiding beschikbaar.) Appelscha 25-05-2019
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel 24-05-2019
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
24-05-2019 26-05-2019
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nes aan de Amstel 24-05-2019
Avondcompetitie Almelo 23-05-2019
BRC Kennemerland / 5 Banen Toernooi 2019 Beverwijk 23-05-2019
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 22-05-2019
DK Tijdrijden Noord-Holland Enkhuizen 22-05-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 22-05-2019
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Zevenhuizen 22-05-2019
DK Tijdrijden Noord Zeijen 22-05-2019
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 22-05-2019
H.S.C. de Bataaf / 5 Banen Toernooi Zwanenburg 21-05-2019
Deko dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 21-05-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 21-05-2019
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde 21-05-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Uitgeest 20-05-2019
Veldhovens Wielerweekend Veldhoven 19-05-2019
TCM - Simac Omloop der Kempen Veldhoven en Brabantse kempen 19-05-2019
Ronde van Kortenhoef Kortenhoef 19-05-2019
Grote Prijs Steenbergen Steenbergen 19-05-2019
Grote Prijs Steenbergen Steenbergen 19-05-2019
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Kortenhoef 19-05-2019
de Ronde van De Wijk De Wijk 19-05-2019
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Amsterdam 19-05-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 19-05-2019
Vrouwen wieler competitie Oost Kampen 19-05-2019
Jeugdronde van Brakel Brakel 18-05-2019
Omloop door het land van Bartje Assen 18-05-2019
GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven 18-05-2019
Veldhovens Wielerweekend Veldhoven 18-05-2019
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Enter 18-05-2019
CCM - ZHE Tour Spijkenisse 18-05-2019
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour spijkenisse 18-05-2019
49e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 18-05-2019
Bike Night Simpelveld 18-05-2019
Omloop Biesbosch / Noordwaard Werkendam 18-05-2019
Ronde van Zielhorst Amersfoort 18-05-2019
Noordelijke Wieler Competitie Leeuwarden 18-05-2019
5 Banentoernooi Wheelerplanet, Spaarndam 16-05-2019
Avondcompetitie Almelo 16-05-2019
5 Banentoernooi jeugd Spaaarndam 16-05-2019
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Ransdaal 15-05-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 15-05-2019
Deko dinsdagavond competitie Spijkenisse 14-05-2019
Deko dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 14-05-2019
ZWC DTS / 5 Banen Toernooi 2019 Zaandam 14-05-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 14-05-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 13-05-2019
Joop Kuiper tijdrit Oostwold Oostwold 13-05-2019
Ronde van de Heksenberg Heerlen 12-05-2019
60e Ronde van Uden Uden 12-05-2019
Ronde van Zutphen Zutphen 12-05-2019
Rond de Needse berg (aangepaste starttijden!!) Neede 12-05-2019
4e omloop van de BronnegerBult Drouwen 12-05-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 12-05-2019
Wielerronde van 't Zand 't Zand NH 12-05-2019
3e Ronde van Woerden Woerden 12-05-2019
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 12-05-2019
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Rijswijk 12-05-2019
Flevo tour Kampen 11-05-2019
Mateboer jeugdronde van Kampen Wieler centrum schansdijk 11-05-2019
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 11-05-2019
Biesbosch Jeugdklassieker Hank 11-05-2019
U23 RS - Grote Prijs Arjaan de Schipper Goes 11-05-2019
78e profronde van Made Made 11-05-2019
24 e Draai rond de Kraai Rijsoord 11-05-2019
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Clubparcours BRC Kennemerland 11-05-2019
Ronde van Hardenberg Hardenberg 11-05-2019
Avondcompetitie Almelo 09-05-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 09-05-2019
KNWU Tijdritcompetitie Odoornerveen 09-05-2019
Interclubwedstrijd BRC Kennemerland Beverwijk 08-05-2019
BRC Open zomer Jeugdcompetitie Beverwijk 08-05-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 08-05-2019
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Wessemerdijk, Panheel 08-05-2019
DEKO dindagavond competitie Spijkenisse 07-05-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 07-05-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 06-05-2019
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 05-05-2019
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Amstelveen 05-05-2019
38e Wielerronde van Stokkum Stokkum 05-05-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 05-05-2019
Just Cycling 50+ wedstrijd Wheelerplanet, Spaarndam 05-05-2019
1e Ton Dolmans jeugd-klassieker Stein 05-05-2019
Rijk Zwaan Jeugdronde Honselersdijk 05-05-2019
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 05-05-2019
Hel van Netersel Netersel 05-05-2019
TCM - 4e Ton Dolmans Trofee Stein 05-05-2019
Noordelijke Wieler Competitie Drachten 04-05-2019
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Utrecht 04-05-2019
OWC jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal 04-05-2019
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Mechelen 04-05-2019
Ronde van Overijssel Rijssen 04-05-2019
Dwas duur Riessen Rijssen 03-05-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 02-05-2019
Avondcompetitie Almelo 02-05-2019
BRC Open zomer Jeugdcompetitie Beverwijk 01-05-2019
Interclubwedstrijd BRC Kennemerland Beverwijk 01-05-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 01-05-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 30-04-2019
Deko dinsdagavond competitie Spijkenisse 30-04-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 29-04-2019
13e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn, geannuleerd ivm tekort aan deelnemers (Geannuleerd: geannuleerd ivm tekort aan deelnemers) Uithoorn 28-04-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 28-04-2019
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Geldrop 28-04-2019
Haagse Wielerdag Den Haag 28-04-2019
Kasseiencriterium Eijsden Eijsden 28-04-2019
37e Wim Hendriks Trofee Koewacht 28-04-2019
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 's-Heerenhoek 28-04-2019
Rabobank Koningsronde van Heerde Heerde 27-04-2019
56e Oranje Ronde van Enkhuizen (Geannuleerd: Organisatorische problemen) Enkhuizen 27-04-2019
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 's-Heerenhoek 27-04-2019
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2019
Koningsronde van Almelo Sportpark de Sumpel, Windmolenbroeksweg 27-04-2019
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2019
NHC - Makelaardij Olav ronde van Geldrop Geldrop 27-04-2019
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2019
Mini Acht van Chaam Chaam 27-04-2019
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arckel 27-04-2019
EPZ-Omloop van Borsele 2019 Tijdrijden Elite - Vrouwen 's-Heerenhoek 26-04-2019
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 's-Heerenhoek
26-04-2019 28-04-2019
Avondcompetitie Almelo 25-04-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 25-04-2019
BRC Open zomer Jeugdcompetitie Beverwijk 24-04-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 24-04-2019
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2019 DTS-BRC Zaandam 24-04-2019
Zomeravondcompetitie 2019 ARC Ulysses Amsterdam Noord 23-04-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 23-04-2019
Deko dinsdagavond competitie Spijkenisse 23-04-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 23-04-2019
Ronde van Ureterp Ureterp 22-04-2019
Dag van de Guldemond (Geannuleerd: organisatorische reden en aantal inschrijvingen) Clubparcours HRTC Dok 22-04-2019
63 e Ronde van Werkendam Werkendam 22-04-2019
D´n Bergse wielerronde Berghem 22-04-2019
Ronde van Waddinxveen Waddinxveen 22-04-2019
53e Grote Ronde van Gerwen Gerwen 22-04-2019
Eierrace 2019 Emmen 22-04-2019
Amstel Gold Race Ladies Edition Valkenburg 21-04-2019
Amstel Gold Race Valkenburg 21-04-2019
Jeugdronde van Eibergen Eibergen 21-04-2019
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht 21-04-2019
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT LIESHOUT 21-04-2019
Clubkampioenschap Wheelerplanet, Spaarndam 21-04-2019
Arno Wallaard memorial Meerkerk 20-04-2019
Jubileum Jeugdronde van de Bult Leiden 20-04-2019
GP Cor Vriens (Geannuleerd: ten gevolge van overbezetting op de kalender) Helmond 20-04-2019
Ronde van de Vijver Vijver Tuindorp te Hengelo 20-04-2019
Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk 20-04-2019
Omloop door het Land van Kleine Hein Emmen 20-04-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 18-04-2019
Avondcompetitie Almelo 18-04-2019
BRC Open zomer Jeugdcompetitie Beverwijk 17-04-2019
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2019 BRC-DTS Beverwijk 17-04-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 17-04-2019
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam 17-04-2019
Zomeravondcompetitie 2019 Amsterdam Noord 16-04-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 16-04-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 15-04-2019
Ronde van Breezand Breezand NH 14-04-2019
Nobutec Omloop van de Glazenstad Honselersdijk (Westland) 14-04-2019
72e Wielerronde van Oud Gastel Oud Gastel 14-04-2019
jeugdronde van Dommelen Valkenswaard 14-04-2019
ICW Assen WV Omega Assen 14-04-2019
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Honselersdijk 14-04-2019
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 14-04-2019
Ronde van Aalten Aalten 14-04-2019
De hel van Schijndel Schijndel 14-04-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 14-04-2019
BAM Ronde van Gelderland Apeldoorn 14-04-2019
De 100 ronden van Deventer Deventer (Sportpark Keizerslanden) 13-04-2019
Vrouwenwielercompetitie oost Deventer 13-04-2019
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Spaarndam 13-04-2019
Omloop van het Munnikenland Brakel 13-04-2019
Ronde van Lexmond Lexmond 13-04-2019
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Drachten 13-04-2019
Warande Jeugdronde Oosterhout 13-04-2019
CCM - Zuiderzeeronde Dronten 13-04-2019
Healthy Ageing Tour Junior Women diverse
12-04-2019 14-04-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 11-04-2019
Avondcompetitie Almelo 11-04-2019
ZAC 2019 Deventer (sportpark Keizerslanden 10-04-2019
BRC Open zomer jeugdcompetitie Beverwijk 10-04-2019
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2019 DTS-BRC Zaandam 10-04-2019
Scheldeprijs Terneuzen (NL) - Schoten (B) 10-04-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 10-04-2019
Healthy Ageing Tour diverse
10-04-2019 14-04-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 09-04-2019
Zomeravondcompetitie 2019 Amterdam Noord 09-04-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 08-04-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 07-04-2019
Kampioenschap van Hoorn Hoorn 07-04-2019
Rabo Jeugdfestijn Hoorn 07-04-2019
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Tilburg 07-04-2019
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Oploo 07-04-2019
voorjaars competie Markelo 07-04-2019
Volta Limburg Classic Eijsden 06-04-2019
Volta Limburg Classic Eijsden 06-04-2019
Casteel Jeugdronde van Zwolle Zwolle 06-04-2019
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse 06-04-2019
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Veendam eo 06-04-2019
47e Omloop van Noordwest Overijssel Genemuiden 06-04-2019
3e Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden 06-04-2019
NHC - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Rotterdam 06-04-2019
Studentencup Wageningen Veenendaal 06-04-2019
Masters wedstrijd Eibergen 06-04-2019
Voorjaarscompetitie WTC De Amstel Amstelveen
04-04-2019 23-05-2019
Avondcompetitie Almelo 04-04-2019
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 04-04-2019
BRC Open zomer jeugdcompetitie Beverwijk 03-04-2019
Vuurlinie Voorjaarscompetitie 2019 BRC-DTS Beverwijk 03-04-2019
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 03-04-2019
Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam 02-04-2019
BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk 01-04-2019
Van den Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther 31-03-2019
voorjaars competie Markelo 31-03-2019
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Maasbracht-Beek 31-03-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 31-03-2019
Grote prijs van de Betuwe Tiel 31-03-2019
Omloop van de Vlietlanden Onderdijk 31-03-2019
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 30-03-2019
SWN studentencup Enschede Oldenzaal 30-03-2019
Regio Kampioenschap van Kennemerland Beverwijk 30-03-2019
Voorjaarscompetitie Leeuwarden 30-03-2019
16e Jeugdronde van Gouda Gouda 30-03-2019
Rotterdams Kampioenschap Rotterdam 30-03-2019
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen 30-03-2019
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Philippine 30-03-2019
TCM - 50ste Omloop van de Braakman Philippine 30-03-2019
Wielerdag Huijbergen 2019 Huijbergen 24-03-2019
voorjaars competie Markelo 24-03-2019
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwkuijk 24-03-2019
JRS Makelaars competitie Spaarndam 24-03-2019
8e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Amersfoort 24-03-2019
Regiokampioenschap van de Zaanstreek 2019 Zaandam 24-03-2019
Studentencup Delft Delft 24-03-2019
Voorjaarscompetitie Leeuwarden 23-03-2019
Regiokampioenschap jeugd Wheelerplanet Spaarndam 23-03-2019
Regiokampioenschap Wheelerplanet Wheelerplanet, Spaarndam 23-03-2019
Regiokampioenschap Wheelerplanet Wheelerplanet, Spaarndam 23-03-2019
Ronde van Bruinisse Bruinisse 23-03-2019
Jeugdronde van Assen Assen 23-03-2019
Dorpenomloop door Drenthe Assen 23-03-2019
de Ronde van Drenthe jeugdronde Hoogeveen 17-03-2019
Ronde van Drenthe Hoogeveen e.o. 17-03-2019
Ronde van Drenthe Women's WorldTour Hoogeveen e.o. 17-03-2019
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg Enter 17-03-2019
33e Omloop van de Houtse Linies Den Hout 17-03-2019
7e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Veenendaal 17-03-2019
ICW Middelstum Middelstum 17-03-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 17-03-2019
Regiokampioenschap van Amstelland Amstelveen 17-03-2019
SIJC Doetinchem Doetinchem 17-03-2019
Voorjaarscompetitie 2019 Oosterwolde (gld) 16-03-2019
SIJC Deventer Deventer (sportpark Keizerslanden 16-03-2019
Ronde van Drenthe Col du Vam Hoogeveen 16-03-2019
71e Ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 16-03-2019
TCV - Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo e.o. 15-03-2019
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Schijndel 10-03-2019
Trainingsritten Enter Enter 10-03-2019
Rabobank Jeugdwedstrijd St Willebrord 10-03-2019
43ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen Sint Willebrord 10-03-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 10-03-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 10-03-2019
6e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Tiel 10-03-2019
SIJC Didam Didam 10-03-2019
ASC Olympia - Kampioenschap van Amsterdam 2019 (JEUGD) Amsterdam 10-03-2019
Ronde van de Waardepolder Haarlem 10-03-2019
Salland Ijsselstreek Competitie Zutphen Zutphen 09-03-2019
Voorjaarscompetitie 2019 Oosterwolde (gld) 09-03-2019
Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen 09-03-2019
66e Ronde van Zuid Holland Kijkduin / Den Haag 09-03-2019
18e Omloop van Strijen Strijen 09-03-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 03-03-2019
Trainingsritten Enter Elsenerbroekweg Enter 03-03-2019
Haags Kampioenschap Den Haag 03-03-2019
5e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Veenendaal 03-03-2019
JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam 03-03-2019
Kampioenschap van de Haarlemmermeer Zwanenburg 03-03-2019
Voorjaarscompetitie 2019 Oosterwolde (gld) 02-03-2019
Voorjaarscompetitie Leeuwarden 02-03-2019
SIJC Eibergen Eibergen 02-03-2019
Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen 02-03-2019
Ronde van Groningen Uithuizen 02-03-2019
Trainingsritten Exel Exel 24-02-2019
Kampioenschap van Uithoorn Uithoorn 24-02-2019
JRS Makelaars competitie Spaarndam 24-02-2019
Februari competitie RTV de Zwaluwen Doetinchem 24-02-2019
4e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Tiel 24-02-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 24-02-2019
Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park 24-02-2019
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Zwolle 23-02-2019
Voorjaars-trainingswedstrijd Meerdijk Emmen Emmen 23-02-2019
Kampioenschap van Waterland Amsterdam Noord 17-02-2019
Kampioenschap van Waterland Amsterdam Noord 17-02-2019
Februari competitie RTV de Zwaluwen Doetinchem 17-02-2019
JRS Makelaars zondagcompetitie Wheelerplanet, Spaarndam 17-02-2019
3e wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Amersfoort 17-02-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 17-02-2019
Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park 17-02-2019
Trainingsritten Exel Exel 17-02-2019
Voorjaarscompetitie Leeuwarden 16-02-2019
Voorjaarscompetitie 2019 't Loo Oldebroek 16-02-2019
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen Sleen 16-02-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 10-02-2019
Trainingsritten Exel Exel (nabij Lochem) 10-02-2019
2e wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden Utrecht 10-02-2019
Februari competitie RTV de Zwaluwen Doetinchem 10-02-2019
DTS Wintercompetitie 2019 Zaandam 10-02-2019
Voorjaarscompetitie 2019 't Loo 09-02-2019
Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen 09-02-2019
Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park Tom Dumoulin Bike Park 09-02-2019
DTS Wintercompetitie 2019 Zaandam 03-02-2019
Februari competitie RTV de Zwaluwen Doetinchem 03-02-2019
1e Wedstrijd Voorjaarsreeks 2019 District Midden (Geannuleerd: afgelast is ivm de weersomstandigheden en de onveilige situaties in het bos.) Utrecht 03-02-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 03-02-2019
Trainingsrit Limburg Tom Dumoulin Bike Park (Geannuleerd: Onduidelijkheid over baanconditie n.a.v. weersverwqchting.) Tom Dumoulin Bike Park 03-02-2019
Voorjaarscompetitie 2019 't Loo 02-02-2019
Voorjaars-trainingswedstrijden Meerdijk Emmen Emmen 02-02-2019
DTS Wintercompetitie 2019 Zaandam 27-01-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 27-01-2019
Voorjaarscompetitie 2019 't Loo Oldebroek 26-01-2019
Voorjaarstrainingen Oss Parcours Vorstengrafdonk Oss 20-01-2019
DTS Wintercompetitie Zaandam 20-01-2019
DTS Wintercompetitie 2019 Zaandam 13-01-2019

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.