Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
19-07-2018 INDIVIDUELE TIJDRIT FUN KLASSE TE OOSTERHOUT oosterhout
19-07-2018 19-08-2018
zondagcompetitie Spaarndam
19-07-2018 Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg
20-07-2018 33e Super Criterium van Kwintsheul Kwintsheul
21-07-2018 CCM - GP Ploegentijdrit (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Medemblik-Enkhuizen-Hoorn
21-07-2018 48e Ronde van Barendrecht Barendrecht
21-07-2018 Ronde van Ternaard Ternaard
21-07-2018 68e Ronde van OCHTEN OCHTEN
22-07-2018 Luuk van der Helm Memorial Wolvega
22-07-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
22-07-2018 27-07-2018
Wielerstimuleringsdagen Eersel
22-07-2018 ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel
22-07-2018 Assum Delft Ronde Achterveld Achterveld
22-07-2018 zondagcompetitie Spaarndam
23-07-2018 28-07-2018
61ste Tour de Junior Achterveld
24-07-2018 dinsdagavondcompetittie Spaarndam
24-07-2018 Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam
24-07-2018 26-07-2018
Driedaagse van West-Friesland Enkhuizen, Hoorn, Bovenkarspel
25-07-2018 Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam
27-07-2018 ICW Eelde Eelde
28-07-2018 15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Achterveld
29-07-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
29-07-2018 Ronde van Usquert Usquert
29-07-2018 69e Ronde van Poeldijk Poeldijk
29-07-2018 zondagcompetitie Spaarndam
30-07-2018 04-08-2018
European Junior Cycling Tour Assen Assen
30-07-2018 Daags na de Tour Boxmeer
30-07-2018 61e Kermisronde van Duizel Duizel
30-07-2018 Acht van Chaam Chaam
31-07-2018 37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen
31-07-2018 Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart
31-07-2018 dinsdagavondcompetittie Spaarndam
31-07-2018 Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam
01-08-2018 Ronde van Zutphen Zutphen
01-08-2018 Acht van Chaam Chaam
01-08-2018 68e Ronde van Santpoort Santpoort Noord
02-08-2018 46e Editie Profronde Westland Wateringen (Westland)
03-08-2018 RaboRonde Heerlen Heerlen
04-08-2018 Mijl van Mares Maarheeze
04-08-2018 Wielerronde van Haamstede Haamstede
04-08-2018 Global - Tour d'Oospel Ospel
05-08-2018 8e (Prof ) Cityronde Tiel (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Tiel
05-08-2018 zondagcompetitie Spaarndam
05-08-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
05-08-2018 46e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan
05-08-2018 Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) Appelscha
05-08-2018 Gouden Pijl Emmen
06-08-2018 39e Amstel Draai van de Kaai Roosendaal
06-08-2018 27 e Ronde van Noordeloos Noordeloos
07-08-2018 Spektakel van Steenwijk Steenwijk
07-08-2018 dinsdagavondcompetittie Spaarndam
07-08-2018 Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam
08-08-2018 Ridderronde Maastricht Maastricht
08-08-2018 70e Ronde van Zundert Zundert
08-08-2018 Ronde van Elspeet Elspeet
08-08-2018 Ronde van Beverwijk Beverwijk
09-08-2018 38e Profronde van Oostvoorne Oostvoorne
09-08-2018 Ronde van Nootdorp NOOTDORP
11-08-2018 Koga Slag om Norg Norg
11-08-2018 Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen
12-08-2018 63e RABO Profronde van Zevenbergen Zevenbergen
12-08-2018 CCM - Hel van Voerendaal Schin op Geul
12-08-2018 Ronde van Delfzijl (Geannuleerd: wegens organiseren finale clubcompetitie op 22 en 23 september 2018) Delfzijl
12-08-2018 zondagcompetitie Spaarndam
12-08-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
13-08-2018 37e Wielerronde van Steensel Steensel
13-08-2018 19-08-2018
Binck Bank Tour Diversen
14-08-2018 Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam
14-08-2018 dinsdagavondcompetittie Spaarndam
14-08-2018 44e Ronde van De Lier De Lier
15-08-2018 Ronde van Nunspeet Nunspeet
17-08-2018 Rabobank Ronde van Neede Neede
18-08-2018 Ronde van Pijnacker Pijnacker
18-08-2018 Ronde van de Westereen De Westereen
19-08-2018 Vagtechniek ronde van Nuenen Nuenen
19-08-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
19-08-2018 49e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard
19-08-2018 Dwars deur Grolle Groenlo
19-08-2018 NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Berg en Terblijt
19-08-2018 KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt
19-08-2018 Ronde van de Achterhoek Gendringen
19-08-2018 12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur Etten-Leur
21-08-2018 69e Wielerspektakel van Naaldwijk Naaldwijk (Westland)
21-08-2018 Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam
22-08-2018 Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal
22-08-2018 TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Veenendaal
22-08-2018 Ronde van Ede Ede
22-08-2018 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
23-08-2018 Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Grotestraat-Centrum Borne
24-08-2018 Nacht van 's-Gravendeel 's-Gravendeel
24-08-2018 Grote prijs Emergo Zierikzee
25-08-2018 Leeuw van Leeuwarden Leeuwarden
25-08-2018 Ronde van Oudewater Oudewater
25-08-2018 Rond Om De Graaf Molenaarsgraaf
25-08-2018 Wielerronde van Zuidland Zuidland
25-08-2018 Jeugdronde van Maassluis Maassluis
26-08-2018 Ronde van Uithoorn Uithoorn
26-08-2018 Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Bergen op Zoom
26-08-2018 Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup Oldenzaal (Centrum)
26-08-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
26-08-2018 Excelsiors Wielerdag Gouda
26-08-2018 Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Utrecht
26-08-2018 Pijl van Heerlerheide Heerlen
26-08-2018 Omloop van Valkenswaard Valkenswaard
26-08-2018 62ste Ronde van Midden Nederland Utrecht
28-08-2018 02-09-2018
Boels Ladies Tour diverse
28-08-2018 Deko Bikesport Dinsdagavond competitie Spijkenisse
28-08-2018 Schölvinck en Jager Notarissen dinsdagcompetitie Spaarndam
28-08-2018 Rush Hour Arnhem
29-08-2018 Ronde van Winsum Winsum
29-08-2018 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
31-08-2018 Profronde van Almelo Almelo
31-08-2018 Ronde van het Statenkwartier Den Haag
01-09-2018 5e Kermisronde van de Weebosch Weebosch
01-09-2018 Ronde van Sint Pancras Sint Pancras
01-09-2018 Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Rotterdam
01-09-2018 Omloop van Trynwalden Oenkerk
01-09-2018 80e Ronde van Dordrecht (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Dordrecht
01-09-2018 Ronde van Noordwijk (Geannuleerd: te weinig draagkracht) Noordwijk
01-09-2018 Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup Grotestraat Goor
01-09-2018 02-09-2018
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. diverse
01-09-2018 23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam
02-09-2018 1e Omloop van het Zuiderpark Den Haag
02-09-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
02-09-2018 81e Kermisronde Roosendaal Roosendaal
02-09-2018 58e Ronde van Heemskerk Heemskerk
02-09-2018 12e Hartje Baarn Baarn
02-09-2018 Ronde van Julianadorp (Geannuleerd: Gebrek vrijwilligers Organisatie Commite) Loopuytpark Julianadorp
02-09-2018 JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Well
02-09-2018 Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Calfven (Ossendrecht)
02-09-2018 Kernen Omloop Echt-Susteren (Geannuleerd: Bekend bij de consul.) Echt
02-09-2018 Rûntsje Tsjûkemar Echtenerbrug
04-09-2018 Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse
05-09-2018 Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout
05-09-2018 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
07-09-2018 09-09-2018
Watersley Ladies Challenge Watersley Sittard
08-09-2018 20e Groeistad (Geannuleerd: Annulering wegens gebrek aan financiele middelen) Amersfoort
08-09-2018 Jeugd Ronde van Rolde Rolde
08-09-2018 100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Berkel en Rodenrijs
08-09-2018 Klompenronde Honselersdijk
08-09-2018 Instapkoers vrouwen Deventer
09-09-2018 2de Jeugdronde van Reuver Reuver
09-09-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
09-09-2018 jeugdwedstrijd Almelo Sportpark de Sumpel Almelo
09-09-2018 TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade
09-09-2018 Ronde van Korvel Tilburg
09-09-2018 Omloop van de Bollenstreek Lisse
09-09-2018 KTN - Watersley Klim Omloop Watersley Sittard
09-09-2018 65e Ronde van Hank Hank
11-09-2018 16-09-2018
Olympia's Tour diverse
11-09-2018 Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse
12-09-2018 Ronde van Krimpen Krimpen aan den IJssel
12-09-2018 Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
14-09-2018 34e Ronde van Giessen Giessen
15-09-2018 1e Fruitcorso ronde van Tiel Tiel
15-09-2018 Finale KNWU Tijdritcompetitie Offenbeek
15-09-2018 Ronde van Voorhout Voorhout
15-09-2018 15 e Ronde van Ameide Ameide
15-09-2018 Mateboer Meisjes damesomnium van kampen Kampen
15-09-2018 10e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk
16-09-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
16-09-2018 NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel Bemmel
16-09-2018 KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen
16-09-2018 Klimtijdrit (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Utrecht
16-09-2018 Utrechts Kampioenschap Tijdrijden (Geannuleerd: organisatie krijgt het niet rond.) Utrecht
16-09-2018 56e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn
16-09-2018 Bavelse Berg Classic jeugd Breda
16-09-2018 Bavelse Berg Classic Breda
16-09-2018 CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Ulestraten
16-09-2018 Ronde van Hillegom Hillegom
22-09-2018 14 e Ronde van Ottoland Ottoland
22-09-2018 23-09-2018
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Delfzijl
22-09-2018 2e ploegentijdritkampioenschap jeugd 2018 Spaarndan/Haarlem
23-09-2018 Ronde van Delfzijl Delfzijl
23-09-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
23-09-2018 Omloop van Hil en Moer Kaatsheuvel
23-09-2018 Ronde van Lisse Lisse
23-09-2018 6e editie Hart van Oosterhout Oosterhout
29-09-2018 NCK Dronten Dronten
29-09-2018 Ronde van Noord (Geannuleerd: Te weinig draagkracht) Rotterdam
30-09-2018 Ronde van Midden-Brabant Dongen
30-09-2018 Ronde van Dongen Dongen
30-09-2018 AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude". Zwanenburg
30-09-2018 Jeugdronde van Waalre (Geannuleerd: Om organisatorische reden geannuleerd.) Aalst-Waalre
30-09-2018 Jeugdronde van de Uithof Den Haag
30-09-2018 JRS Makelaars zondagcompetitie Spaarndam
06-10-2018 46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Assendelft
07-10-2018 Nederlands Studenten Kampioenschap Zevenhuizen
13-10-2018 Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Middelburg