Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Evenement Plaats Datum
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 24-04-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 25-04-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 25-04-2018
Zomeravondcompetitie Staphorst 26-04-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 26-04-2018
Koningsronde van Almelo Sportpark de Sumpel Windmolenbroeksweg 27-04-2018
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen Enkhuizen 27-04-2018
Grote Ronde van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 27-04-2018
Rabobank Wielerronde van Heerde Heerde 27-04-2018
64e Oranjeronde van Amsterdam Amsterdam 27-04-2018
Koningsronde van Beilen Beilen 27-04-2018
Mini Acht van Chaam (Open DK) Chaam 27-04-2018
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel 27-04-2018
PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam 28-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Terneuzen - Koewacht 28-04-2018
Ronde van Villa Park Nijverdal 28-04-2018
Interclub wedstrijd TWC de Kempen Valkenswaard 28-04-2018
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Koewacht 29-04-2018
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Stein 29-04-2018
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Geldrop 29-04-2018
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel 29-04-2018
3e omloop van de Bronneger Bult Drouwen 29-04-2018
Haagse Wielerdag Den Haag 29-04-2018
2e Ton Dolmans jeugdronde Stein 29-04-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 01-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 02-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 02-05-2018
Bataaf Donderdagavondcompetitie Zwanenburg 03-05-2018
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Mechelen 05-05-2018
Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 05-05-2018
Ronde van Hardenberg Hardenberg 05-05-2018
Warande Jeugdronde Oosterhout Oosterhout 05-05-2018
OWC Jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal 05-05-2018
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder Maastricht 06-05-2018
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Amstelveen 06-05-2018
37e Wielerronde van Stokkum Stokkum 06-05-2018
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Utrecht 06-05-2018
Wielerronde van Amstelveen (Geannuleerd: Zie nieuwe registratie met aanvullend programma) Amstelveen 06-05-2018
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk 06-05-2018
50e Wielerronde van 't Zand NH 't Zand NH 06-05-2018
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten 06-05-2018
Dorpenomloop door Drenthe Assen 06-05-2018
Hel van Netersel Netersel 06-05-2018
Jeugdronde van Assen Assen 06-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde 08-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Hapert 08-05-2018
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Almere/Zeewolde 08-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 08-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel Panheel 09-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 09-05-2018
32e Meertour Wieringermeer
10-05-2018 13-05-2018
Ronde van het Purmerplein Amsterdam Noord 10-05-2018
56e Wielerronde van Wernhout Wernhout 10-05-2018
WSV Emmen Jeugdmeerdaagse 2018 (Geannuleerd: Onvoldoende inschrijvingen voor een evenement als de Jeugdmeerdaagse, zowel sportief als financieel. ) Emmen
10-05-2018 12-05-2018
43e Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel 10-05-2018
56e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk 10-05-2018
Dwars door Diphoorn (Geannuleerd: Wegens het annuleren van de Jeugdmeerdaagse.) Diphoorn 10-05-2018
Output Jeugdronde van Schijndel Schijndel 10-05-2018
Dwas duur Riessen Rijssen 11-05-2018
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Spijkenisse 12-05-2018
23 e Draai rond de Kraai Rijsoord 12-05-2018
NHC 3 - Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
Marianne Vos Classic Wijk en Aalburg 12-05-2018
15e Jeugdronde van Gouda Gouda 12-05-2018
Flevo tour kampen 12-05-2018
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Spijkenisse 12-05-2018
TCV - 7 Dorpenomloop Wijk en Aalburg 12-05-2018
Jeugdronde van kampen Kampen 12-05-2018
Ronde van Overijssel Rijssen 12-05-2018
72e Profronde van Noord-Holland Alkmaar 13-05-2018
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuw Vossemeer 13-05-2018
Wielerronde van Uden Uden 13-05-2018
Nutrition Company Bergomloop Simpelveld Simpelveld 13-05-2018
2e Ronde van Woerden Woerden 13-05-2018
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Ossendrecht 13-05-2018
Hotel Wesseling ronde van Dwingeloo Dwingeloo 13-05-2018
joop kuiper tijdrit oostwold Oostwold 14-05-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 15-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 16-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 16-05-2018
Vijfbanen toernooi 2018 Spaarndam 17-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
18-05-2018 20-05-2018
19e Raboronde van Bolsward Bolsward 19-05-2018
Vrouwenwielercompetitie Oost vanaf NWL Deventer 19-05-2018
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Beverwijk 19-05-2018
48e Maartensdijkse Acht Maartensdijk 19-05-2018
Novon Jeugdronde van Enter Enter 19-05-2018
Ronde van Oude Tonge (Geannuleerd: organisatorische problemen) Oude Tonge 19-05-2018
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse (Geannuleerd: Organisatorische reden) Sluiskil 19-05-2018
Jeugdronde van Brakel Brakel 19-05-2018
Jeugdwedstrijd Rotterdam 19-05-2018
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Veldhoven 19-05-2018
New Energy Tour (Geannuleerd: organisatorische problemen) Capelle aan den IJssel 19-05-2018
GP Groenen Groep voor vrouwen Veldhoven 20-05-2018
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Veldhoven 20-05-2018
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT 20-05-2018
Ronde van Moerdijk Moerdijk 20-05-2018
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie 20-05-2018
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Veldhoven 20-05-2018
District kampioenschap Noord-Holland Amsterdam 21-05-2018
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) LEIDEN 21-05-2018
District Kampioenschap Oost Hellendoorn 21-05-2018
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vrouwen.Jun.Vr Nieuweling.Meisjes) Alkmaar 21-05-2018
District Kampioenschap Noord Gieten 21-05-2018
District Kampioenschap Zuid Holland Hardinxveld Giessendam 21-05-2018
District Kampioenschap Midden Amersfoort 21-05-2018
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Gemeente Woensdrecht 21-05-2018
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Mierlo 21-05-2018
Jeugdronde van Someren Someren 21-05-2018
Deko Bikesport Dinsdagavond competitie Spijkenisse 22-05-2018
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Gemeente Woensdrecht 23-05-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 23-05-2018
Zomer Avond Competitie TWC Pijnenburg Tilburg 23-05-2018
KNWU Tijdritcompetitie Odoornerveen 24-05-2018
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nes aan de Amstel 25-05-2018
De Ronde van Zielhorst Amersfoort 26-05-2018
Ronde van Katendrecht 2018 Rotterdam
26-05-2018 27-05-2018
Jeugdronde van Hasselt Hasselt 26-05-2018
43e Wielerronde van Wichmond Wichmond 26-05-2018
Noord Drentse Dorpenomloop Assen 26-05-2018
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Stampersgat
26-05-2018 27-05-2018
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Zaandam 26-05-2018
Kermisronde Westerhoven Westerhoven 26-05-2018
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek en Hoeksche Waard 26-05-2018
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscah 26-05-2018
Ronde van Kortenhoef Kortenhoef 27-05-2018
Ronde van Kortenhoef (tevens NK selectiewedstrijd Midden) Kortenhoef 27-05-2018
Omloop van Wervershoof Wervershoof 27-05-2018
2e Jeugdronde van Veendam Veendam 27-05-2018
KTJ - Acht van Heelsum Heelsum 27-05-2018
Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha 27-05-2018
Wielerronde van Erp Erp 27-05-2018
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Lansingerland Bergschenhoek 27-05-2018
DK Tijdrijden Oost Bornerbroek 29-05-2018
5-Banen Toernooi 2018 - ASC Olympia Amsterdam 29-05-2018
DK Tijdrijden Noord Nieuwehorne 30-05-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 30-05-2018
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch 30-05-2018
45e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Driebergen 31-05-2018
Nacht van Hengelo Hengelo 01-06-2018
Hammer Limburg Climb Vaals
01-06-2018 03-06-2018
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Stein en Elsloo 02-06-2018
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle 02-06-2018
de Jumbo Ronde van Papendrecht Papendrecht 02-06-2018
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Sittard 02-06-2018
34ste Wageningse Wielermuur. Wageningen 02-06-2018
Ronde van Nijkerk Nijkerk 02-06-2018
Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen 02-06-2018
Jeugdronde van Berkelland (Geannuleerd: Geen vergunning) Borculo 02-06-2018
HAMMER-TEEN Team Time Trial Tom Dumoulin Bike Park Sittard 03-06-2018
ICW Langelo Langelo 03-06-2018
Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen 03-06-2018
Alcmaria Victrix Tijdrit Warmenhuizen 03-06-2018
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan (Geannuleerd: organisatorisch) Rijswijk 03-06-2018
Jeugdronde van Geldrop Geldrop 03-06-2018
63ste Ronde van Zeist ZEIST 03-06-2018
TCM - Ronde van Limburg Stein en Beek 03-06-2018
Goossens Wielerronde van Exel Exel 03-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 05-06-2018
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Harderwijk 06-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 06-06-2018
Tour de Lasalle Den Helder
07-06-2018 10-06-2018
Ronde van Harkema Harkema
08-06-2018 09-06-2018
Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk 09-06-2018
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Kampen 09-06-2018
Tour de Lasalle Den Helder
09-06-2018 10-06-2018
Ronde van Rozenburg ROZENBURG 09-06-2018
Jeugdtoenooi Lisse Lisse 09-06-2018
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 Gilze 10-06-2018
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Harkema 10-06-2018
Jeugdronde op de Heksenberg Heerlen 10-06-2018
Hart van Gilze GILZE 10-06-2018
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Fijnaart 10-06-2018
36e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp 11-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 12-06-2018
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Diversen plaatsen
13-06-2018 17-06-2018
Ronde van Gorredijk Gorredijk 13-06-2018
DK Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem/Cycling) Well 13-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 13-06-2018
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" Rijsenhout 14-06-2018
Kermisronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer 14-06-2018
Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten 15-06-2018
Wielerweekend Roden Roden 16-06-2018
45 e Ronde van Groot Ammers Groot Ammers 16-06-2018
3de Jeugdronde De Rooëjbes Neer 16-06-2018
Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten 16-06-2018
Wielerweekend Roden Roden 17-06-2018
NK Weg Jeugd Steenbergen 17-06-2018
9e Kasteelronde van Mill Mill 17-06-2018
Ronde van Elden Elden (Arnhem-Zuid) 17-06-2018
36e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude-dorp 17-06-2018
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Ouderkerk aan de Amstel 17-06-2018
Wielerronde van Riethoven Riethoven 18-06-2018
Ronde van Maassluis Maassluis 19-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 19-06-2018
Kermis wielerronde van Hapert Hapert 19-06-2018
35e Omloop van Bedum Bedum 19-06-2018
TCM - individuele tijdrit Emmen 20-06-2018
Wielerronde van Albranswaard Rhoon 20-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 20-06-2018
Luba Ladies Classic Noordwijk Noordwijk 23-06-2018
NK Weg 15-18 jarigen Rucphen 23-06-2018
Omloop van de Kompenije Drachtercompagnie 23-06-2018
Klimomnium 2018 Dordrecht 23-06-2018
Nacht van de Waarderpolder HAARLEM 23-06-2018
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Eindhoven 23-06-2018
Vrouwen wielercompetitie Oost vanaf nwl Eibergen 23-06-2018
Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen 24-06-2018
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Eindhoven 24-06-2018
40e Wielerronde van Vorden (Geannuleerd: Organisatorische problemen) Vorden 24-06-2018
NK Weg Elite-Mannen ZC & Masters Rucphen 24-06-2018
Kermis Ronde van Raamsdonksveer raamsdonksveer 24-06-2018
Bob Scholte Memorial(omnium) Breda 24-06-2018
Landelijk Jeug Toernooi 2018 Amsterdam 24-06-2018
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum 24-06-2018
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf Centrum Nieuw Vennep 24-06-2018
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Luyksgestel 25-06-2018
kermiskoers Steen Sint Jansteen 26-06-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse
26-06-2018 26-07-2018
NK Tijdrijden Bergen op Zoom 27-06-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 27-06-2018
55e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk 28-06-2018
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk, Zuid-Holland
29-06-2018 01-07-2018
69e HAPERT 8 van Bladel Bladel
29-06-2018 01-07-2018
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Bladel 30-06-2018
Fietsleven Gerben Kroes Omloop van Blijham Blijham 30-06-2018
Jeugd ronde van Haarle Haarle 30-06-2018
Van Raam Ronde van Varsseveld Varsseveld 30-06-2018
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Hoogerheide
30-06-2018 01-07-2018
85ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen 30-06-2018
44e Wielerronde van Nispen Nispen
30-06-2018 01-07-2018
jeugdtijdrit Dommelen Valkenswaard 30-06-2018
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". Parkoers HSC De Bataaf 30-06-2018
Ronde van het Wilhelminapark (dag 1) Utrecht 30-06-2018
51e Ronde van Hoogkarspel Hoogkarspel 01-07-2018
4e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland 01-07-2018
Ronde van Kralingen Rotterdam 01-07-2018
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Bladel 01-07-2018
68e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel 01-07-2018
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Groningen 01-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Peize 01-07-2018
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Utrecht 01-07-2018
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen 01-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Nieuw Roden 02-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavond competitie Spijkenisse 03-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Zevenhuizen 04-07-2018
64e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk 04-07-2018
TCM - Klimtijdrit Vaals Vaals/Camerig 04-07-2018
Ronde van Ermelo Ermelo 04-07-2018
Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 04-07-2018
54e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht 05-07-2018
Ronde van Markelo Markelo 06-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 4 (Geannuleerd: Organisatorische redenen) Noordhorn 06-07-2018
Ronde van Prinsenbeek Prinsenbeek 06-07-2018
Ronde van Twente Enter en Gem. Hof van Twente 07-07-2018
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE De Wilp 07-07-2018
De Borghman ronde van Bredevoort Bredevoort 07-07-2018
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter Dorpsstraat Enter 07-07-2018
Wielerronde van Middelharnis Middelharnis 07-07-2018
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Ugchelen (nabij Apeldoorn) 07-07-2018
45e Ronde van Giessenburg Giessenburg 07-07-2018
Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel 07-07-2018
Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 08-07-2018
Ronde van Obdam Obdam 08-07-2018
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen 08-07-2018
52e Ronde van Oudenbosch Oudenbosch 08-07-2018
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Ulestraten 08-07-2018
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal 08-07-2018
Wielerronde Heerle Heerle 09-07-2018
Kermisronde Bergeijk Bergeijk 10-07-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 10-07-2018
58e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande (Westland) 11-07-2018
Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Park Sittard-Geleen 11-07-2018
Ronde van Epe Epe 12-07-2018
Omloop van Nijeveen Nijeveen 13-07-2018
Ronde van Kloosterburen Kloosterburen 14-07-2018
3e Tijdritkampioenschap Wheelerplanet Spaarndam/Haarlem 14-07-2018
37e Wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek 14-07-2018
Lus van Roden Roden 14-07-2018
57e Wielerdag van Monster Monster 15-07-2018
Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz 15-07-2018
ASC OLYMPIA Interclubwedstrijd The Triple Amsterdam 15-07-2018
33e Super Criterium van Kwintsheul Kwintsheul 20-07-2018
CCM - GP Ploegentijdrit Medemblik-Enkhuizen-Hoorn 21-07-2018
48e Ronde van Barendrecht Barendrecht 21-07-2018
Ronde van Ternaard Ternaard 21-07-2018
68e Ronde van Ochten (Geannuleerd: per ongeluk twee keer aangemeld) Ochten 21-07-2018
68e Ronde van OCHTEN OCHTEN 21-07-2018
Assum Delft Ronde Achterveld Achterveld 22-07-2018
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Bovenkarspel 22-07-2018
61ste Tour de Junior Achterveld
23-07-2018 28-07-2018
Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam 25-07-2018
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Achterveld 28-07-2018
Ronde van Usquert Usquert 29-07-2018
69e Ronde van Poeldijk Poeldijk 29-07-2018
European Junior Cycling Tour Assen Assen
30-07-2018 04-08-2018
Daags na de Tour Boxmeer 30-07-2018
61e Kermisronde van Duizel Duizel 30-07-2018
Acht van Chaam Chaam 30-07-2018
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen 31-07-2018
Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaatt 31-07-2018
Acht van Chaam Chaam 01-08-2018
68e Ronde van Santpoort Santpoort Noord 01-08-2018
Ronde van Zutphen Zutphen 01-08-2018
46e Editie Profronde Westland Wateringen (Westland) 02-08-2018
RaboRonde Heerlen Heerlen 03-08-2018
EPO - Tour d'Oospel Ospel 04-08-2018
Mijl van Mares Maarheeze 04-08-2018
Wielerronde van Haamstede Haamstede 04-08-2018
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) Appelscha 05-08-2018
46e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan 05-08-2018
8e (Prof ) Cityronde Tiel (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Tiel 05-08-2018
39e Draai van de Kaai Roosendaal 06-08-2018
27 e Ronde van Noordeloos Noordeloos 06-08-2018
Spektakel van Steenwijk Steenwijk 07-08-2018
Ridderronde Maastricht Maastricht 08-08-2018
70e Ronde van Zundert Zundert 08-08-2018
Ronde van Elspeet Elspeet 08-08-2018
Ronde van Beverwijk Beverwijk 08-08-2018
Ronde van Nootdorp NOOTDORP 09-08-2018
38e Profronde van Oostvoorne Oostvoorne 09-08-2018
Koga Slag om Norg Norg 11-08-2018
Wielerweekend van Moerdijk Zevenbergen 11-08-2018
63e RABO Profronde van Zevenbergen Zevenbergen 12-08-2018
CCM - Hel van Voerendaal Schin op Geul 12-08-2018
Ronde van Delfzijl (Geannuleerd: wegens organiseren finale clubcompetitie op 22 en 23 september 2018) Delfzijl 12-08-2018
37e Wielerronde van Steensel Steensel 13-08-2018
Binck Bank Tour Diversen
13-08-2018 19-08-2018
44e Ronde van De Lier De Lier 14-08-2018
Ronde van Nunspeet Nunspeet 15-08-2018
Rabobank Ronde van Neede Neede 17-08-2018
Ronde van de Westereen De Westereen 18-08-2018
Ronde van Pijnacker Pijnacker 18-08-2018
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur Etten-Leur 19-08-2018
Ronde van de Achterhoek Gendringen 19-08-2018
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt 19-08-2018
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Berg en Terblijt 19-08-2018
Vagtechniek ronde van Nuenen Nuenen 19-08-2018
49e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard 19-08-2018
Dwars deur Grolle Groenlo 19-08-2018
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Naaldwijk (Westland) 21-08-2018
Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal 22-08-2018
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Veenendaal 22-08-2018
Ronde van Ede Ede 22-08-2018
Nazomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden 22-08-2018
Ronde van Borne Grotestraat-Centrum Borne 23-08-2018
Nacht van 's-Gravendeel 's-Gravendeel 24-08-2018
Grote prijs Emergo Zierikzee 24-08-2018
Wielerronde van Zuidland Zuidland 25-08-2018
Jeugdronde van Maassluis Maassluis 25-08-2018
Rond Om De Graaf Molenaarsgraaf 25-08-2018
Ronde van Oudewater Oudewater 25-08-2018
Leeuw van Leeuwarden Leeuwarden 25-08-2018
Ronde van Uithoorn Uithoorn 26-08-2018
1e Speciale Omloop ID-Cycling Wielerbaan Zuidwending Veendam 26-08-2018
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Bergen op Zoom 26-08-2018
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Oldenzaal (Centrum) 26-08-2018
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Utrecht 26-08-2018
Pijl van Heerlerheide Heerlen 26-08-2018
Omloop van Valkenswaard Valkenswaard 26-08-2018
62ste Ronde van Midden Nederland Utrecht 26-08-2018
Boels Ladies Tour diverse
28-08-2018 02-09-2018
Deko Bikesport Dinsdagavond competitie Spijkenisse 28-08-2018
Ronde van Winsum Winsum 29-08-2018
Excelsiors Wielerdag Gouda 30-08-2018
Profronde van Almelo Almelo 31-08-2018
Ronde van het Statenkwartier Den Haag 31-08-2018
Omloop van Trynwalden Oenkerk 01-09-2018
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Rotterdam 01-09-2018
5e Kermisronde van de Weebosch Weebosch 01-09-2018
Ronde van Sint Pancras Sint Pancras 01-09-2018
80e Ronde van Dordrecht Dordrecht 01-09-2018
Ronde van Noordwijk (Geannuleerd: te weinig draagkracht) Noordwijk 01-09-2018
Ronde van Goor Grotestraat Goor 01-09-2018
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. diverse
01-09-2018 02-09-2018
24e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Veendam 01-09-2018
Kernen Omloop Echt-Susteren (Geannuleerd: Bekend bij de consul.) Echt 02-09-2018
Rûntsje Tsjûkemar Echtenerbrug 02-09-2018
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Calfven (Ossendrecht) 02-09-2018
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Well 02-09-2018
Ronde van Julianadorp (Geannuleerd: Gebrek vrijwilligers Organisatie Commite) Loopuytpark Julianadorp 02-09-2018
1e Omloop van het Zuiderpark Den Haag 02-09-2018
58e Ronde van Heemskerk Heemskerk 02-09-2018
81e Kermisronde Roosendaal Roosendaal 02-09-2018
12e Hartje Baarn Baarn 02-09-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 04-09-2018
Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout 05-09-2018
Watersley Ladies Challenge Watersley Sittard
07-09-2018 09-09-2018
20e Groeistad Amersfoort 08-09-2018
Jeugd Ronde van Rolde Rolde 08-09-2018
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Berkel en Rodenrijs 08-09-2018
Klompenronde Honselersdijk 08-09-2018
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade 09-09-2018
KTN - Watersley Klim Omloop Watersley Sittard 09-09-2018
Omloop van de Bollenstreek Lisse 09-09-2018
65e Ronde van Hank Hank 09-09-2018
Ronde van Korvel Tilburg 09-09-2018
2de Jeugdronde van Reuver Reuver 09-09-2018
DK jeugd wielrennen Almelo Sportpark de Sumpel Almelo 09-09-2018
Deko Bikesport dinsdagavondcompetitie Spijkenisse 11-09-2018
Olympia's Tour diverse
11-09-2018 16-09-2018
Ronde van Krimpen Krimpen aan den IJssel 12-09-2018
Ronde van Voorhout Voorhout 15-09-2018
10e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk 15-09-2018
Mateboer Meisjes damesomnium van kampen Kampen 15-09-2018
15 e Ronde van Ameide Ameide 15-09-2018
1e Fruitcorso ronde van Tiel Tiel 15-09-2018
Rogelli Bavelse Berg Classic Breda 16-09-2018
Rogelli Bavelse Berg Classic jeugd Breda 16-09-2018
Ronde van Hillegom Hillegom 16-09-2018
56e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn 16-09-2018
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen 16-09-2018
Klimtijdrit (Geannuleerd: door diversen omstandigheden) Utrecht 16-09-2018
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel Bemmel 16-09-2018
2e ploegentijdritkampioenschap jeugd 2018 Spaarndan/Haarlem 22-09-2018
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Delfzijl
22-09-2018 23-09-2018
14 e Ronde van Ottoland Ottoland 22-09-2018
6e editie Hart van Oosterhout Oosterhout 23-09-2018
Ronde van Lisse Lisse 23-09-2018
Omloop van Hil en Moer Kaatsheuvel 23-09-2018
Ronde van Delfzijl Delfzijl 23-09-2018
Ronde van Noord Rotterdam 29-09-2018
Ronde van Midden-Brabant Dongen 30-09-2018
Ronde van Dongen Dongen 30-09-2018
AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude". Zwanenburg 30-09-2018
Jeugdronde van Waalre Aalst-Waalre 30-09-2018
Jeugdronde van de Uithof Den Haag 30-09-2018
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) Assendelft 06-10-2018
Nederlands Studenten Kampioenschap Zevenhuizen 07-10-2018
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland Middelburg 13-10-2018