Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
21-05-2019 District Kampioenschap Tijdrijden Midden Almere/Zeewolde
21-05-2019 H.S.C. de Bataaf / 5 Banen Toernooi Zwanenburg
21-05-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
21-05-2019 Deko dinsdagavondcompetitie Spijkenisse
22-05-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch
22-05-2019 DK Tijdrijden Noord Zeijen
22-05-2019 DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Zevenhuizen
22-05-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
22-05-2019 DK Tijdrijden Noord-Holland Enkhuizen
22-05-2019 KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Meinweg, Herkenbosch
23-05-2019 Avondcompetitie Almelo
23-05-2019 BRC Kennemerland / 5 Banen Toernooi 2019 Beverwijk
24-05-2019 26-05-2019
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
24-05-2019 53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nes aan de Amstel
24-05-2019 38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Axel
25-05-2019 CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Puttershoek / Hoeksche Waard
25-05-2019 Jeugdronde van Hasselt Hasselt
25-05-2019 NHC - 5e Handbike Marathon Utrecht Utrecht, Wielercircuit de Nedereindse berg
25-05-2019 Wielerronde van Westerhoven Westerhoven
25-05-2019 Ronde van Groot Ammers Groot Ammers
25-05-2019 26-05-2019
De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019 Rotterdam
26-05-2019 40e Wielerronde van Vorden Vorden
26-05-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
26-05-2019 LJSW Lansingerland Bergschenhoek Bergschenhoek
26-05-2019 EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Veendam
26-05-2019 10e Kasteelronde van Mill Mill
27-05-2019 BRC Maandagavond Recreanten Competitie Beverwijk
28-05-2019 DK Tijdrijden Oost Bornerbroek
28-05-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
28-05-2019 ASC Olympia / 5 Banen Toernooi 2019 Amsterdam
28-05-2019 Deko dinsdagavondcompetitie Spijkenisse
29-05-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
30-05-2019 02-06-2019
33e Meertour Wieringermeer
30-05-2019 Dwars door Diphoorn Diphoorn
30-05-2019 Ronde van het Purmerplein Amsterdam Noord
30-05-2019 RegioBank Kersenronde Mierlo e.o.
30-05-2019 Output Jeugdronde Schijndel Schijndel
30-05-2019 57e Wielerronde van Wernhout Wernhout
30-05-2019 57e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk
30-05-2019 01-06-2019
Wildlands Jeugdmeerdaagse Emmen 2019 Emmen
30-05-2019 U23 RS - RegioBank Kersenronde Mierlo e.o.
31-05-2019 Rush-Hour Nijmegen Nijmegen
31-05-2019 Nacht van Apeldoorn Apeldoorn
01-06-2019 Wageningse Muur Wageningen
01-06-2019 jeugdwedstrijd Rotterdam
01-06-2019 De Jumbo ronde van Papendrecht Papenderecht
01-06-2019 KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Stein
02-06-2019 TCM - Ronde van Limburg Stein, Beek
02-06-2019 64ste Ronde van ZEIST ZEIST
02-06-2019 Bob Scholte Memorial(omnium) Breda
02-06-2019 Ronde van Gorredijk Gorredijk
02-06-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
02-06-2019 interclub jeugdwedstrijd Uithoorn
02-06-2019 Goossens Wielerronde van Exel Exel
04-06-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
05-06-2019 Open Tilburgs Kampioenschap en Clubkampioenschappen TWCP en TSWV de Meet Tilburg, Reeshof
05-06-2019 Vuurlinie Zomercompetitie 2019 DTS-BRC Zaandam
05-06-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Sluizencomplex Well (Bosserheide 3)
05-06-2019 CCM - Parel van de Veluwe Harderwijk
05-06-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
06-06-2019 Avondcompetitie Almelo
07-06-2019 Hammer Limburg Climb Vaals
08-06-2019 20e Brandsma Koffie Wielerronde van Bolsward Bolsward
08-06-2019 49e Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk
08-06-2019 2e Ronde van Nijkerk Nijkerk
08-06-2019 09-06-2019
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Noord-Holland
08-06-2019 Jeugdtoernooi Lisse Lisse
08-06-2019 Hammer Limburg Sprint Sittard-Geleen
08-06-2019 TCV - 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle
08-06-2019 HAMMER-YOUTH Sittard Tom Dumoulin Bike Park
09-06-2019 Hammer Limburg Chase Sittard-Geleen
09-06-2019 Jeugdronde van Berkelland Borculo
09-06-2019 RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Maren-Kessel
09-06-2019 NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Fijnaart
09-06-2019 63e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie
10-06-2019 District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Hardinxveld Giessendam
10-06-2019 DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Numansdorp
10-06-2019 District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Guldemond Parkoers Den Helder
10-06-2019 District Kampioenschap Oost Hellendoorn
10-06-2019 District Kampioenschap Midden Utrecht
10-06-2019 District Kampioenschap Noord-Holland (Masters) Amsterdam
10-06-2019 RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Woensdrecht
10-06-2019 Jeugdronde van Someren Someren
10-06-2019 DK noord De Vamberg Vamweg te Wijster
11-06-2019 64e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT LIESHOUT
11-06-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
12-06-2019 DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Vliegbasis Woensdrecht te Hoogerheide
12-06-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
13-06-2019 Omloop van Kampen Kampen
13-06-2019 Avondcompetitie Almelo
13-06-2019 Dorpsronde van Rijsenhout Rijsenhout (centrum)
13-06-2019 16-06-2019
Tour de Lasalle Den Helder
13-06-2019 46e Heuvelrug Wielerronde van Driebergen Driebergen
15-06-2019 CCM & CCV - Wielerweekend Roden Roden
15-06-2019 NK Weg Jeugd Ameide
15-06-2019 Ploegentijdrit Wielerweekend Gilze Gilze
15-06-2019 50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep Ouderkerk aan de Amstel
15-06-2019 Ronde van Markelo Markelo
15-06-2019 Ronde van Heijplaat Rotterdam
15-06-2019 Wieleroutfits.nl Ronde Hoep Ploegentijdrit Ouderkerk aan de Amstel
16-06-2019 Midden-Brabant Poort Omloop Gilze
16-06-2019 Holland Vastgoed 60+ wedstrijd Wheelerplanet, Spaarndam
16-06-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
16-06-2019 Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Elden (Arnhem-Zuid)
16-06-2019 Hart van Gilze Gilze
16-06-2019 Montferland Cyclo 's -Heerenberg
16-06-2019 De Ronde van de Westerstraat Amsterdam
16-06-2019 38e Ronde van Zoeterwoude Zoeterwoude
16-06-2019 Wielerronde van Erp Erp
16-06-2019 Montferland Ploegentijdrit 's -Heerenberg
16-06-2019 CCM & CCV - Wielerweekend Roden Roden
16-06-2019 Interclub vrouwen wedstrijd Haarlem
17-06-2019 Wielerronde Riethoven Riethoven
18-06-2019 36e Omloop van Bedum Bedum
18-06-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
18-06-2019 Ronde van Maassluis Maassluis
19-06-2019 23-06-2019
ZLM Tour diverse plaatsen
19-06-2019 NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Emmen
19-06-2019 Wielerronde van Albrandswaard Rhoon
19-06-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
20-06-2019 Avondcompetitie Almelo
21-06-2019 Wielerweekend Buchten - dag 1 Buchten
22-06-2019 23-06-2019
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Dongen
22-06-2019 Noordelijke Wieler Competitie Assen
22-06-2019 High Tech Crit festival Eindhoven
22-06-2019 Nacht van de Waarderpolder Haarlem
22-06-2019 Klimomnium 2019 Dordrecht
22-06-2019 2e omloop van Blijham Blijham
22-06-2019 4de Jeugdronde De Rooëjbes Camping de Rooëjbes, Brumholt 15, 6086PV Neer
22-06-2019 Wielerweekend Buchten - dag 2 Buchten
22-06-2019 Luba Ladies Classic Noordwijk
23-06-2019 Ronde van Venhuizen Venhuizen
23-06-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
23-06-2019 High Tech Crit festival Eindhoven
23-06-2019 KTJ - CS groep Bergcriterium Brunssum Brunssum
23-06-2019 NHC - De Ronde van Utrecht Utrecht
23-06-2019 Ronde van Warmenhuizen Warmenhuizen
23-06-2019 Omloop van Peize Peize
23-06-2019 Ronde van Nieuw Vennep Nieuw Vennep
23-06-2019 Van Raam Ronde van Varsseveld (GEWIJZIGD PARCOURS!) Varsseveld
24-06-2019 53e Kermisronde van Luyksgestel Luyksgestel
25-06-2019 50e Wielerronde van Hapert Hapert
25-06-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
26-06-2019 NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Ede
26-06-2019 Limburg Cycling Chrono Trofee Tom Dumoulin Bike Park Sittard Tom Dumoulin Bike Park
26-06-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
27-06-2019 KWF FIREPOWER CYCLING 't Harde
27-06-2019 Avondcompetitie Almelo
27-06-2019 Theo Overbeek Memorial Ronde van Ulft Ulft
28-06-2019 30-06-2019
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk, Zuid-Holland
28-06-2019 30-06-2019
70e HAPERT 8 van Bladel Bladel
28-06-2019 Ronde van Ede Ede
29-06-2019 30-06-2019
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Ede
29-06-2019 Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Groningen
29-06-2019 Rond Om De Graaf Molenaardgraaf
29-06-2019 86ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen
29-06-2019 Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Bladel
30-06-2019 Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, telt mee voor VIRO Klassement Oldenzaal (centrum)
30-06-2019 Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Bladel
30-06-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
30-06-2019 Kermis ronde van Raamsdonksveer Raamsdonksveer
30-06-2019 5e Omloop van Rijswijk Rijswijk, Zuid-Holland
30-06-2019 KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Eygelshoven (Kerkrade)
30-06-2019 Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen
01-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Nieuw Roden
02-07-2019 Kermiskoers Steen Sint Jansteen
02-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
03-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Zevenhuizen
03-07-2019 TCM - Klimtijdrit Vaals Vaals/Camerig
03-07-2019 Ronde van Ermelo Ermelo
03-07-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
04-07-2019 Avondcompetitie Almelo
04-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Noordhorn
04-07-2019 55e Slag van Ambacht Hendrik Ido Ambacht
04-07-2019 56e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk
05-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Leek
05-07-2019 Ronde van Prinsenbeek (oude rondje) Prinsenbeek
05-07-2019 Jeugd Punten Klimkoers De Triple Beverwijk
06-07-2019 De Triple Jeugd tijdritkampioenschap Wheelerplanet Spaarndam
06-07-2019 Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel
06-07-2019 Wielerronde van Middelharnis Middelharnis
06-07-2019 40ste Wielerronde Kloosterburen Kloosterburen
06-07-2019 Omloop van Haarle Haarle
06-07-2019 Ronde van Giessenburg Giessenburg
06-07-2019 Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE De Wilp
06-07-2019 Ronde van Twente Enter
06-07-2019 De Borghman ronde van Bredevoort Bredevoort
06-07-2019 Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup Dorpsstraat Enter
07-07-2019 Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal
07-07-2019 Luuk van der Helm Memorial Wolvega
07-07-2019 69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Driel
07-07-2019 ASC Olympia Interclubwedstrijd De Triple Amsterdam
07-07-2019 57e Wielerronde van Hoogkarspel Hoogkarspel
07-07-2019 KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Schinnen
07-07-2019 45e Wielerronde van Nispen Nispen
07-07-2019 CCM - Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal
07-07-2019 Ronde van Kralingen Rotterdam
07-07-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
09-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
10-07-2019 65e Wielerronde van Maasdijk Maasdijk
10-07-2019 Zomeravondcompetitie Friesche Leeuw Leeuwarden
11-07-2019 Ronde van Epe Epe
11-07-2019 Avondcompetitie Almelo
12-07-2019 13-07-2019
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Hulst en Philippine
12-07-2019 Omloop van Nijeveen Nijeveeen
13-07-2019 Jeugdronde van Hollandscheveld Hollandscheveld
13-07-2019 NSK Tijdrijden Aaldonk
13-07-2019 39e wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek
13-07-2019 Ronde van Ternaard Ternaard
13-07-2019 Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Centrum Ugchelen
13-07-2019 Lus van Roden Roden
14-07-2019 NK Weg Masters Nieuwkuijk
14-07-2019 58e Wielerdag van Monster Monster
14-07-2019 Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz
14-07-2019 NHC - Ronde van Obdam Obdam
14-07-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
14-07-2019 19-07-2019
Wielerstimuleringsdagen Eersel
15-07-2019 Wielerronde Heerle Heerle
16-07-2019 Kermisronde Bergeijk Bergeijk
16-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
17-07-2019 59e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande
18-07-2019 21-07-2019
BeNeLadiesTour Utrecht (NL) - Zelstate (B)
18-07-2019 Avondcompetitie Almelo
20-07-2019 49e Ronde van Barendrecht Barendrecht
20-07-2019 69 e Ronde van Ochten Ochten
21-07-2019 Ronde van Usquert Usquert
21-07-2019 KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Heerlen
21-07-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
22-07-2019 27-07-2019
62e Tour de Junior Achterveld
23-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
24-07-2019 Paardenmarktronde Alblasserdam Alblasserdam
27-07-2019 16e Jeugdronde van Achterveld Achterveld
28-07-2019 70e Ronde van Poeldijk Poeldijk
28-07-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
29-07-2019 Daags na de Tour Boxmeer
29-07-2019 62e Kermisronde van Duizel Duizel
29-07-2019 03-08-2019
European Junior Cycling Tour Assen Assen
30-07-2019 38e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen
30-07-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
31-07-2019 Ronde van Dedemsvaart Dedemsvaart
31-07-2019 69e Ronde van Santpoort Santpoort Noord
31-07-2019 Acht van Chaam Chaam
01-08-2019 47e editie Profronde Westland Wateringen
02-08-2019 NHC - RaboRonde Heerlen Heerlen
03-08-2019 Mijl van Mares MAARHEEZE
03-08-2019 Wielerronde van Haamstede Haamstede
03-08-2019 Global - Tour d'Oospel Ospel
04-08-2019 Bosbergronde Appelscha Appelscha
04-08-2019 U23 RS - Hel van Voerendaal Ransdaal
04-08-2019 De Gouden Pijl Emmen
04-08-2019 47e Wielerronde van Oostzaan Oostzaan
04-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
05-08-2019 46 e Ronde van Noordeloos Noordeloos
05-08-2019 40e Draai van de Kaai Roosendaal
06-08-2019 het spektakel van Steenwijk Steenwijk
06-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
07-08-2019 11-08-2019
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Alkmaar
08-08-2019 39e Profwielerronde van Oostvoorne Oostvoorne
08-08-2019 Ronde van Nootdorp Nootdorp
09-08-2019 34e Ronde van Kwintsheul Kwintsheul
09-08-2019 Ridderronde Maastricht Maastricht
10-08-2019 Wielerweekend Moerdijk Zevenbergen Zevenbergen
10-08-2019 Ronde van Beverwijk Beverwijk
11-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
11-08-2019 64e Rabo Profronde van Zevenbergen Zevenbergen
11-08-2019 Slag om Norg Norg
12-08-2019 Wielerronde van Steensel Steensel
12-08-2019 18-08-2019
Bink Banck Tour Diversen
13-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
14-08-2019 Ronde van Elspeet Elspeet
16-08-2019 Ronde van Neede Neede
17-08-2019 Ronde van Pijnacker Pijnacker
17-08-2019 Ronde van de Westereen Zwaagwesteinde
18-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
18-08-2019 NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Berg en Terblijt
18-08-2019 50e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard
18-08-2019 Ronde van de Achterhoek Doetinchem
18-08-2019 Jeugdronde van Geldrop Geldrop
18-08-2019 KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Schin op Geul=Berg en Terblijt
18-08-2019 Dwars deur Grolle Groenlo
18-08-2019 13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur Etten-Leur
20-08-2019 45e Ronde van De Lier De Lier
20-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
21-08-2019 Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal
21-08-2019 TCV - Veenendaal Veenendaal Classic Veenendaal
21-08-2019 Ronde van Nunspeet Nunspeet
22-08-2019 Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Borne
23-08-2019 Wielerronde Zierikzee - "Grote prijs Emergo" Zierikzee
24-08-2019 Jeugdronde van Maassluis Maassluis
24-08-2019 Wielerronde van Zuidland Zuidland
24-08-2019 Ronde van Harkema Harkema
24-08-2019 CCM & CCV - Ronde van de Kerspelen Harkema
25-08-2019 Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Bergen op Zoom
25-08-2019 Excelsior's Wielerdag Gouda
25-08-2019 Ronde van Delfzijl Delfzijl
25-08-2019 Ronde van Oudorp Oudorp NH
25-08-2019 Ronde van Uithoorn Uithoorn
25-08-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
27-08-2019 Schölvinck & Jager notarissen competitie Wheelerplanet, Spaarndam
27-08-2019 70e Valstar Wielerspektakel Naaldwijk
28-08-2019 Ronde van Winsum Winsum
30-08-2019 Profronde Almelo Almelo
30-08-2019 Nacht van s-Gravendeel s-Gravendeel
31-08-2019 Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Rotterdam
31-08-2019 6E Kermisronde van de Weebosch Weebosch
31-08-2019 Ronde van Oudewater Oudewater
31-08-2019 Ronde van Ommen Ommen
01-09-2019 Noordelijke Wieler Competitie Emmen
01-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
01-09-2019 Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Well
01-09-2019 2e Omloop van het Zuiderpark Den Haag
01-09-2019 13e Hartje Baarn Baarn
01-09-2019 7e editie Hart van Oosterhout Oosterhout
01-09-2019 59e Ronde van Heemskerk Heemskerk
01-09-2019 Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Trambaan Ossendrecht
03-09-2019 08-09-2019
Boels Ladies Tour diverse
04-09-2019 Ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout
06-09-2019 NK Militairen Weg Amersfoort
07-09-2019 Ronde van Sint Pancras Sint Pancras
07-09-2019 Jeugdronde van Deventer Deventer
07-09-2019 80e Ronde van Dordrecht Dordrecht (Dubbeldam)
07-09-2019 Klompenronde Honselersdijk
07-09-2019 Jeugd Ronde van Rolde Rolde
07-09-2019 08-09-2019
Ronde van Gieten (tweedaagse) Rolde, Gieten
07-09-2019 Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup Grotestraat Goor
07-09-2019 20e Groeistad Klassieker Amersfoort
07-09-2019 Omloop van Trynwalden Oenkerk
08-09-2019 82e Kermisronde van Roosendaal Roosendaal
08-09-2019 TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade
08-09-2019 Vrouwenwielercompetitie oost Deventer
08-09-2019 Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij Bemmel
08-09-2019 Omloop van de Bollenstreek. Lisse
08-09-2019 Classic jeugd Bavelse Berg Breda
08-09-2019 66e Ronde van Hank Hank
08-09-2019 Bavelse Berg Classic Breda
08-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
13-09-2019 15-09-2019
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Sittard (Watersley)
13-09-2019 35e COERS Ronde van Giessen Giessen
14-09-2019 15-09-2019
Tweedaagse Wielerronde van Wervershoof 2019 Wervershoof
14-09-2019 64ste Ster van berkel Berkel en Rodenrijs
14-09-2019 Ronde van Voorhout Voorhout
14-09-2019 11e Jeugd Ploegentijdrit Rijswijk
14-09-2019 Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Nijverdal
14-09-2019 Noordelijke Wieler Competitie Zwaagwesteinde
15-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
15-09-2019 Ronde van Hillegom Hillegom
15-09-2019 Ronde van Korvel Tilburg
15-09-2019 Leeuw van Leeuwarden Leeuwarden
18-09-2019 Watersley Ladies Mix Battle Sittard
21-09-2019 IC Jeugd-Ploegen-Tijdrit-Kampioenschap 2019 Spaarndam
22-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
22-09-2019 Nederlands Studenten Kampioenschap Enschede
22-09-2019 Noordelijke Wieler Competitie - FINALE Groningen
22-09-2019 Ronde van Lisse Lisse
22-09-2019 KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen
22-09-2019 2e Efteling Omloop van Hil & Moer Kaatsheuvel
22-09-2019 KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten ulestraten
28-09-2019 Omloop van Ottoland Ottoland
29-09-2019 50e Ronde van Midden-Brabant Dongen
29-09-2019 51e Ronde van Dongen Dongen
29-09-2019 Jeugdronde Den Haag
29-09-2019 JRS Makelaars competitie Wheelerplanet, Spaarndam
05-10-2019 47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) Assendelft
06-10-2019 Sluitingswedstrijd Wheelerplanet, Spaarndam
12-10-2019 Tacx Pro Classic Middelburg
16-10-2019 20-10-2019
Olympia's Tour diverse

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.