Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
22-02-2020 Vadesto Voorjaarscompetitie #4 't Loo - Oldebroek
22-02-2020 Sani-Dump voorjaarscompetitie Dordrecht
22-02-2020 Voorjaarscompetitie Friesche Leeuw en Snits Leeuwarden
22-02-2020 Voorjaarstrainingswedstrijd WSV Emmen Emmen
23-02-2020 Trainingsritten Exel Laren
23-02-2020 Voorjaarscompetitie MIDDEN 2020 #4 Amersfoort
23-02-2020 Voorjaarstrainingen Oss #6 Oss
23-02-2020 JRS Makelaars Competitie #1 Spaarndam
23-02-2020 Voorjaarskoers RWV De Spartaan Rijswijk
23-02-2020 Open Kampioenschap van het Groene Hart Gouda
23-02-2020 Trainingswedstrijd Annen Annen
29-02-2020 60ste Craft Ster van Zwolle Zwolle
29-02-2020 Sani-Dump voorjaarscompetitie Dordrecht
29-02-2020 Voorjaarstrainingswedstrijd WSV Emmen Emmen
29-02-2020 Voorjaarscompetitie Friesche Leeuw en Snits Leeuwarden
01-03-2020 Voorjaarscompetitie MIDDEN 2020 #5 Veenendaal
01-03-2020 Voorjaarstrainingen Oss #7 Oss
01-03-2020 Limburg Cycling trainingswedstrijd Venlo
01-03-2020 Trainingsritten Enter Enter
01-03-2020 JRS Makelaars Competitie #2 Spaarndam
07-03-2020 Ronde van Groningen Usquert
07-03-2020 Sani-Dump voorjaarscompetitie Dordrecht
07-03-2020 Voorjaarstrainingswedstrijd WSV Emmen Emmen
08-03-2020 Voorjaarstrainingen Oss #8 Oss
08-03-2020 JRS Makelaars Competitie #3 Spaarndam
08-03-2020 Trainingsritten Enter Enter
08-03-2020 Limburg Cycling trainingswedstrijd Venlo
08-03-2020 Voorjaarscompetitie MIDDEN 2020 #6 Tiel
08-03-2020 Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON (Geannuleerd) Schijndel
08-03-2020 44ste Dorpenomloop Rucphen Rucphen
13-03-2020 TCV - Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo
14-03-2020 Bevrijdingsronde van Drenthe Hoogeveen
14-03-2020 72e Ronde van Oud-Vossemeer Oud-Vossemeer
14-03-2020 19e Omloop van Strijen (Geannuleerd)
14-03-2020 67e Ronde van Zuid Holland 's-Gravenhage/Kijkduin
14-03-2020 Sani-Dump voorjaarscompetitie Dordrecht
15-03-2020 Ronde van Drenthe Women's WorldTour
15-03-2020 JRS Makelaars Competitie #4 Spaarndam
15-03-2020 Trainingsritten Enter Enter
15-03-2020 Voorjaarscompetitie MIDDEN 2020 #7 Veenendaal
15-03-2020 Voorjaarstrainingen Oss #9 Oss
15-03-2020 Jeugdronde van Drenthe Hoogeveen
15-03-2020 ICW Middelstum Middelstum
18-03-2020 22-03-2020
Olympia's Tour
21-03-2020 Studentencup WTOS Delft Rijkswijk
21-03-2020 Sani-Dump voorjaarscompetitie Dordrecht
21-03-2020 Ronde van Bruinisse Bruinisse
22-03-2020 JRS Makelaars Competitie #5 Spaarndam
22-03-2020 Voorjaarscompetitie MIDDEN 2020 #8 Amersfoort
22-03-2020 Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwkuijk
28-03-2020 TCM - 51ste Omloop van de Braakman Philippine
28-03-2020 3de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen (Geannuleerd) Philippine
28-03-2020 17e Jeugdronde van Gouda Gouda
28-03-2020 Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Hoogeveen
28-03-2020 Kampioenschap van Rotterdam Rotterdam
28-03-2020 Sani-Dump voorjaarscompetitie Dordrecht
29-03-2020 Wielerdag Huijbergen 2020 Huijbergen
29-03-2020 D´n Bergse wielerronde Berghem
29-03-2020 JRS Makelaars Competitie #6 Spaarndam
29-03-2020 FYSIO plus Wielerronde In het Gouden Hoefijzer Maasbracht-Beek
29-03-2020 Van den Akker Aqua Service Tour Heeswijk-Dinther
04-04-2020 TCJ & TCJV - 48e L&M Workwear Omloop van Noordwest Overijssel Genemuiden
04-04-2020 NHC Rotterdam, Dames en Meisjeswedstrijd Rotterdam
04-04-2020 Casteel Wielerronde van Zwolle Zwolle
04-04-2020 Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Spijkenisse
04-04-2020 Volta Limburg Classic Eijsden
04-04-2020 CCM - 33e Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Veendam
04-04-2020 47 e Ronde van Lexmond Lexmond
05-04-2020 Kampioenschap van Hoorn Hoorn
05-04-2020 4e Jeugdronde van Leeuwarden Leeuwarden
05-04-2020 33e Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Oploo
05-04-2020 Haags Wielerdag Den Haag
05-04-2020 Grote prijs van de Betuwe Tiel
05-04-2020 28e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Tilburg
08-04-2020 12-04-2020
Healthy Ageing Tour
10-04-2020 12-04-2020
Healthy Ageing Tour Junior Women
11-04-2020 Jeugdronde van Eibergen Eibergen
11-04-2020 2e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen-meisjes (Geannuleerd) Koewacht
11-04-2020 13e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen-jongens (Geannuleerd) Koewacht
12-04-2020 Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn
12-04-2020 Jeugdronde van Dommelen Valkenswaard
12-04-2020 MU23RS - 38e Wim Hendriks Trofee Koewacht
12-04-2020 Ronde van Koewacht ID-renners Koewacht
13-04-2020 Eierrace 2020 Emmen
13-04-2020 54e Grote Ronde van gerwen Gerwen
13-04-2020 Ronde van Ureterp Ureterp
18-04-2020 TCJV - Wieleromloop Slenerveld Sleen
18-04-2020 TCJ - Arno Wallaard Memorial Junioren Meerkerk
18-04-2020 KMC Jeugdronde om de gouden ketting Drachten
18-04-2020 Studentencup Wageningen Veenendaal
18-04-2020 HLC - Arno Wallaard memorial Meerkerk
19-04-2020 34e Omloop van de Houtse Linies Den Houten
19-04-2020 Amstel Gold Race Ladies Edition Maastricht
19-04-2020 Amstel Gold Race Maastricht
19-04-2020 BAM Ronde van Gelderland Beekbergen
19-04-2020 ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2020 District NH Amsterdam
19-04-2020 Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht
19-04-2020 47e JEUGDRONDE/65e BAVARIARONDE van LIESHOUT Lieshout
19-04-2020 Ronden van Aalten Aalten
19-04-2020 73e Ronde van Oud Gastel Oud Gastel
22-04-2020 Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam
24-04-2020 26-04-2020
EPZ Omloop van Borsele Nations Cup Junior Vrouw
24-04-2020 EPZ Omloop van Borsele Tijdrijden 2020
25-04-2020 Jeugdronde van de Bult Leiden
25-04-2020 CCM - De Zuiderzeeronde DRONTEN
25-04-2020 PWZ Zuidenveldtour Veenoord
25-04-2020 EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2020
26-04-2020 Kasseiencriterium Eijsden
26-04-2020 OWC jeugdronde van Oldenzaal Oldenzaal
26-04-2020 ICW Assen Assen
26-04-2020 Ronde van Breezand Breezand
26-04-2020 79e Profronde van Made Made
26-04-2020 EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2020
26-04-2020 De Makelaardij OLAV Ronde van Geldrop 2020 Geldrop
27-04-2020 Koningsronde van Beilen Beilen
27-04-2020 Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel
27-04-2020 Koningsronde van Almelo Almelo
27-04-2020 Koningsronde van Heerde Heerde
27-04-2020 Mini Acht van Chaam Chaam
02-05-2020 10e Kleeberg Challenge Mechelen
02-05-2020 TCJ & TCJV - Omloop door het Land van Bartje Gieten
02-05-2020 Ronde van Overijssel Rijssen
03-05-2020 TCM - 5e Ton Dolmans Trofee Stein
03-05-2020 52e Wielerronde 't Zand NH 't Zand
03-05-2020 72ste wielerronde van Standdaarbuiten Standdaarbuiten
03-05-2020 Hel van Netersel Netersel
03-05-2020 17e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Amstelveen
05-05-2020 Bevrijdingsronde van Rijswijk Rijswijk
05-05-2020 Ronde van het Capitol Den Haag
08-05-2020 09-05-2020
MU23RS - 2de H4a Internationaal Beloften Weekend Hulst
08-05-2020 Veenendaal-Veenendaal Classic dames Veenendaal
09-05-2020 Profwielerklassieker Veenendaal-veenendaal Veenendaal
09-05-2020 Flevo tour Kampen
09-05-2020 jeugdronde van Kampen Kampen
10-05-2020 4e Jeugdronde Veendam Veendam
10-05-2020 Ronde van Uden Uden
10-05-2020 ZWC DTS Jeugdtoernooi 2020 (Selectiewedstrijd NK) Wijdewormer
10-05-2020 3e Jeugdomnium RWV de Spartaan Rijswijk
10-05-2020 Omloop van de Glazen Stad (Geannuleerd) Honselersdijk
10-05-2020 Ronde van Zutphen Zutphen
10-05-2020 Afwachtingswedstrijden Omloop Glazen Stad (Geannuleerd) Honselersdijk
10-05-2020 Jeugd Klimkoers Bocholtz Bocholtz
15-05-2020 Ronde van de Zuidas 2020
16-05-2020 CCM - Zuid-Hollandse Eilandentour Spijkenisse
16-05-2020 Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Spijkenisse
16-05-2020 44e Ronde van Wichmond Wichmond
16-05-2020 DK Midden Jeugd Tiel
16-05-2020 Jeugdronde van Enter Enter
16-05-2020 Criterium Las Colinos Nieuwkuijk! Nieuwkuijk
16-05-2020 50e Maartensdijkse Acht Maartensdijk
17-05-2020 Grote Prijs Steenbergen Steenbergen
17-05-2020 Montferland Cyclo 's-Heerenberg
17-05-2020 Jeugdronde van Kortenhoef / Dikke Banden Race Kortenhoef
17-05-2020 Jeugd selectiewedstrijd H.R.T.C. Dok Den Helder
17-05-2020 TCJ & TCJV - Grote Prijs Steenbergen Steenbergen
17-05-2020 Jeugdronde van Hollandscheveld Hollandscheveld
17-05-2020 Ronde van Kortenhoef Kortenhoef
21-05-2020 Ronde van het Purmerplein Amsterdam
21-05-2020 58e Ronde van Lekkerkerk Lekkerkerk
21-05-2020 58e Wielerronde van Wernhout Wernhout
23-05-2020 Jeugdwedstrijd Rotterdam
23-05-2020 Ronde van Zuid Oost Friesland Appelscha
24-05-2020 4e Ronde van Woerden Woerden
24-05-2020 Jeugdronde van de Heksenberg heerlen
24-05-2020 11e Kasteelronde van Mill Mill
26-05-2020 DK tijdrijden Oost Bornerbroek
30-05-2020 Ronde van de Paasberg
30-05-2020 40e Omloop Hoeksche Waard (Geannuleerd) Puttershoek
31-05-2020 64e Pinkster Wielerronde van Krommenie Krommenie
31-05-2020 Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Honselersdijk
01-06-2020 Districtskampioenschappen ZW Woensdrecht
04-06-2020 07-06-2020
Tour de Lasalle Den Helder
06-06-2020 Omloop van de Maasvallei Stein
06-06-2020 Jeugdronde van Hasselt Hasselt
06-06-2020 De Jumbo Ronde van Papendrecht Papendrecht
06-06-2020 50e Ronde van Nieuwendijk Nieuwendijk
06-06-2020 Salverda Omloop van de IJsseldelta Zwolle
06-06-2020 35e Wageningse Muur Wageningen
07-06-2020 LJT Lansingerland Bergschenhoek Lunteren
07-06-2020 TCM - Ronde van Limburg Stein
07-06-2020 Wielerronde van Erp Erp
08-06-2020 38e Wielerronde van Numansdorp Numansdorp
11-06-2020 56ste Dorpsronde van Rijsenhout Rijsenhout
12-06-2020 14-06-2020
TCM & WCS - Ronde van Noord-Holland Oudorp/Alkmaar
14-06-2020 Ronde van de Westerstraat 2020
14-06-2020 36e Rijk Zwaan Wielerronde van de Fendert Fijnaart
14-06-2020 CCM - Wielerdag Roden
14-06-2020 Bob Scholte memorial(Omnium) Breda
17-06-2020 Wielerronde Albrandswaard Rhoon
20-06-2020 Klimronde Klein Zwitserland Amersfoort
20-06-2020 5de Jeugdronde De Rooëjbes Neer
20-06-2020 Klimomnium 2020 Dordrecht
20-06-2020 21-06-2020
Ronde van Utrecht
21-06-2020 Ronde van Elden Arnhem
24-06-2020 66e Wielerronde Maasdijk Maasdijk
26-06-2020 Ronde van Ede Ede
26-06-2020 Ronde van Prinsenbeek
27-06-2020 Ploegentijdrit Wielerweekend Gilze Gilze
28-06-2020 kermis ronde van Raamsdonksveer Raamsdonkveer
28-06-2020 Rondee van Warmenhuizen Warmenhuizen
28-06-2020 Hart van Gilze Gilze
28-06-2020 14e Wielerronde Hartje Baarn Baarn
28-06-2020 Midden-Brabant Poort Omloop Gilze
30-06-2020 Kermiskoers Steen Sint Jansteen
02-07-2020 57e Ronde van Honselersdijk Honselersdijk
04-07-2020 9e Wielerronde Scherpenzeel Scherpenzeel
04-07-2020 Wielerronde van Middelharnis Middelharnis
04-07-2020 87ste Wielerronde van Kruiningen Kruiningen
05-07-2020 Ronde van de Leren Zool (Rijen) Rijen
05-07-2020 46e Wielerronde van Nispen Nispen
05-07-2020 Ronde van Kralingen Rotterdam
08-07-2020 59e Wielerdag Monster Monster
10-07-2020 12-07-2020
7e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Rijswijk
12-07-2020 6e Omloop van Rijswijk Rijswijk
12-07-2020 Ronde van Obdam Obdam
13-07-2020 Wielerronde Heerle Heerle
15-07-2020 60e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande
18-07-2020 50e Wielerronde van Barendrecht Barendrecht
18-07-2020 70e Ronde van Ochten Ochten
19-07-2020 71e Ronde van Poeldijk Poeldijk
20-07-2020 63e Tour de Junior Achterveld
22-07-2020 Acht van Chaam Chaam
22-07-2020 Paardenmarktronde Alblasserdam Alblasserdam
23-07-2020 48e Profronde Westland Wateringen
24-07-2020 RaboRonde Heerlen Heerlen
25-07-2020 17e Jeugdronde van Achterveld Achterveld
26-07-2020 De Gouden Pijl Emmen
27-07-2020 De Draai Roosendaal
31-07-2020 RSM Wealerronde Maastricht
01-08-2020 Slag om Norg Norg
01-08-2020 02-08-2020
Wielerweekend Moerdijk Moerdijk
01-08-2020 Wielerronde Haamstede Burgh-Haamstede
01-08-2020 Global - Tour d'Oospel Ospel
02-08-2020 4e Jumbo Paul Lucius jeugd wedstrijd
02-08-2020 48e Wielerronde van Oostzaan
02-08-2020 U23RS - Hel van Voerendaal Schin op Geul
05-08-2020 70e Ronde van Santpoort Santpoort
09-08-2020 14de Techno Group Profronde van Etten-Leur Etten-Leur
14-08-2020 35e Super Criterium van Kwintsheul de G.P. van de Heul Kwintsheul
15-08-2020 Ronde van Beverwijk Beverwijk
15-08-2020 Ronde van Dinteloord
16-08-2020 Bergcriterium en Adelante Challenge Valkenburg
16-08-2020 TCJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Berg en Terblijt
16-08-2020 51e Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard
18-08-2020 46e Ronde van De Lier De Lier
21-08-2020 23-08-2020
Watersley Womens Challenge Sittard
21-08-2020 Wielerronde Zierikzee Zierikzee
21-08-2020 23-08-2020
Watersley Junior Challenge Sittard
22-08-2020 CCM - Ronde van de Kerspelen Harkema
23-08-2020 Jeugdwielerronde Bergen op Zoom Bergen op Zoom
23-08-2020 Ronde van Oudorp Oudorp
25-08-2020 30-08-2020
Boels Ladies Tour
25-08-2020 71e Valstar Wielerspektakel Naaldwijk Naaldwijk
29-08-2020 Ronde van Oudewater Oudewater
30-08-2020 Jeugd wegwedstrijd Venlo
30-08-2020 Jeugdronde van Maassluis
30-08-2020 60e Ronde van Heemskerk Heemskerk
04-09-2020 06-09-2020
Watersley Ladies Challenge
05-09-2020 Ronde van de Orteliusstraat 2020 Amsterdam
05-09-2020 WCS - 20e Amersfoortse Groeistad Klassieker (Geannuleerd) Amersfoort
05-09-2020 Klompenronde Honselersdijk
06-09-2020 Ronde van Mierlo (Geannuleerd)
06-09-2020 Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Ossendrecht
06-09-2020 83e Kermisronde van Roosendaal Roosendaal
12-09-2020 12e jeugdploegentijdrit De Spartaan Rijswijk
13-09-2020 67e Ronde van Hank
13-09-2020 Bavelse Berg Classic (Geannuleerd) Breda
13-09-2020 4de Jeugdronde van Reuver
13-09-2020 Classic Bavelse Berg (Geannuleerd) Chaam
13-09-2020 4e vernieuwde ronde van Korvel Tilburg
13-09-2020 HLB van DAAL Eurode Omloop Kerkrade
20-09-2020 TCJ - 3e Efteling Omloop van Hil & Moer Kaatsheuvel
20-09-2020 8e Editie Hart van Oosterhout Oosterhout
20-09-2020 TCV & TCJV - 10e klimomloop van Ulestraten Meerssen
20-09-2020 D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Heerlen
27-09-2020 Jeugdronde van De Uithof Den Haag
03-10-2020 48e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) Assendelft

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.