Wegwielrennen

Wedstrijdkalender

Jaar
Maand
Licentie
Datum Evenement Plaats
05-07-2022 Avondploeg Populaires Meerdijk #11 Emmen
05-07-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
05-07-2022 ZAC nr15 (5-7-2022) Rijswijk
06-07-2022 60e Ronde van 's-Gravenzande 's-Gravenzande
06-07-2022 Ronde van Horst & Telgt (Ermelo) - telt mee voorVeluweklassement (4e koers) 2022 Ermelo
13-04-2022 14-09-2022
Zomeravond Competitie Deventer
06-07-2022 Zomeravondcompetitie LWV de Friesche Leeuw 2022 #14 Leeuwarden
20-04-2022 14-09-2022
Zomeravond Competitie Deventer
06-07-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 6 juli 2022 Maassluis
06-07-2022 Stappenbelt Zomeravond Competitie ronde 10 Deventer
06-07-2022 Zomeravondcompetitie wielerparcours Brakel Brakel
06-07-2022 LOT @RWC Ahoy (Ladies Only Trainingskoers) Rotterdam
07-07-2022 57e Slag van Ambacht Hendrik-Ido-Ambacht
31-03-2022 07-07-2022
Donderdag Avond Competitie AWV de Zwaluwen Almelo
07-07-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
07-07-2022 Zomeravondcompetitie wielerparcours Brakel (Geannuleerd) Brakel
07-07-2022 Vendorlink DAC #13 Doetinchem
07-07-2022 Clubkoers RWC Ahoy - promotieklassement (www.rwcahoy.nl/klassement) Rotterdam
08-07-2022 Omloop van Nijeveen Nijeveen
09-07-2022 MU23RS & WCS - Omloop der Zevenheuvelen Berg en Dal
09-07-2022 40e Wielerronde van Abbenbroek Abbenbroek
09-07-2022 Ronde van Groot Ammers Groot Ammers
09-07-2022 50ste Lus van Roden Roden
09-07-2022 41ste Wielerronde Kloosterburen Kloosterburen
10-07-2022 NK weg masters Amsterdam
10-07-2022 Ready2Race Noord: Omloop Schaphalsterzjil Winsum
10-07-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
10-07-2022 ZoMoCo @ HSK Trias Den Haag
10-07-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
10-07-2022 Jeugd Klimkoers Bocholtz 2022 Bocholtz
10-07-2022 Jeugdwielerronde van Heerle Heerle
10-07-2022 Ronde van de Westerstraat 2022 Amsterdam
10-07-2022 Competitie Vrouwenwielrennen - WV het Stadion, Nieuwegein Utrecht
10-07-2022 Wielerronde van Obdam Obdam
10-07-2022 Ronde van Kralingen Rotterdam
11-07-2022 Ronde van Heerle Heerle
11-07-2022 Makelaar Nieuwe Stijl Recreanten Competitie 2022 Beverwijk
12-07-2022 Kermisronde Bergeijk Bergeijk
12-07-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
12-07-2022 ZAC nr16 (12-7-2022) Rijswijk
13-07-2022 17-07-2022
Baloise Ladies Tour (NL-BE) Vleuten
13-07-2022 59e Wielerdag van Monster Monster
13-07-2022 Zomeravondcompetitie LWV de Friesche Leeuw 2022 #15 Leeuwarden
13-07-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 13 juli 2022 Maassluis
13-07-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
14-07-2022 Maxi promo Trainingswedstrijd Z.A.C- kampen wielercentrum schansdijk kampen
14-07-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
14-07-2022 Vendorlink DAC #14 Doetinchem
14-07-2022 Clubkoers RWC Ahoy - promotieklassement (www.rwcahoy.nl/klassement) Rotterdam
14-07-2022 Ronde van Epe, telt mee voor het Veluweklassement 2022 (5e koers) Epe
16-07-2022 Tour de Team Jumbo Visma 's-Hertogenbosch
16-07-2022 Vittoria Slag om Norg Norg
16-07-2022 50e Ronde van Barendrecht Barendrecht
16-07-2022 CC Omloop van de Braakman, Nieuwelingen M Philippine
16-07-2022 17-07-2022
Rotterdam Cycling Festival voorheen Ronde van Katendrecht Rotterdam
17-07-2022 ZoMoCo @ RCMD De Coureur Maasluis
17-07-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
17-07-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
18-07-2022 Makelaar Nieuwe Stijl Recreanten Competitie 2022 Beverwijk
19-07-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
19-07-2022 ZAC nr17 (19-7-2022) Rijswijk
20-07-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
21-07-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
21-07-2022 Vendorlink DAC #15 Doetinchem
23-07-2022 MtD Ladies cycling circuit #4 Rotterdam
23-07-2022 70e Ronde van Ochten Ochten
23-07-2022 MtD Ladies cycling circuit #5 Rotterdam
24-07-2022 31-07-2022
World Police & Firemen Games 2022 Rotterdam
24-07-2022 Ready2Race Noord: Tandje Hoger Zomer3Luik #1 Groningen
24-07-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
24-07-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
24-07-2022 ZoMoCo @RWC Ahoy (+ ook aparte Dames-Klasse) Rotterdam
24-07-2022 71e Ronde van Poeldijk Poeldijk
24-07-2022 Ronde van Usquert Usquert
25-07-2022 Daags na de Tour Boxmeer
25-07-2022 Makelaar Nieuwe Stijl Recreanten Competitie 2022 Beverwijk
26-07-2022 40e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Surhuisterveen
26-07-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
26-07-2022 ZAC nr18 (26-7-2022) Rijswijk
27-07-2022 82e Acht van Chaam Chaam
27-07-2022 Paardenmarktronde Alblasserdam Alblasserdam
27-07-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
28-07-2022 48e Profronde Westland Wateringen
28-07-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
28-07-2022 Vendorlink DAC #16 Doetinchem
29-07-2022 31-07-2022
Watersley Junior Challenge 2. Nationscup Sittard
29-07-2022 FranssenFrankenRonde Heerlen Heerlen
30-07-2022 Lucinda Brand Wielerfestival Prijzenkoers Dordrecht
30-07-2022 Mijl van Mares Maarheeze
31-07-2022 Ready2Race Noord: Tandje Hoger Zomer3Luik #2 Groningen
31-07-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
31-07-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
31-07-2022 85e Ronde van Roosendaal Roosendaal
31-07-2022 Gouden Pijl Emmen
01-08-2022 02-08-2022
European Junior Cycling Tour Assen (Geannuleerd) Assen
01-08-2022 Ronde van Noordeloos Noordeloos
01-08-2022 65e Kermisronde van Duizel Duizel
01-08-2022 De Draai Roosendaal
02-08-2022 Spektakel van Steenwijk Steenwijk
02-08-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
02-08-2022 Okay Fashion en Jeans Varia Wielerronde van Dedemsvaart Dedemsvaart
03-08-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 3 aug 2022 Maassluis
03-08-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
03-08-2022 70e Ronde van Santpoort Santpoort Noord
03-08-2022 LOT @RWC Ahoy (Ladies Only Trainingskoers) Rotterdam
04-08-2022 40e Profronde van Oostvoorne Oostvoorne
04-08-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
04-08-2022 Vendorlink DAC #17 Doetinchem
05-08-2022 07-08-2022
De 56e Mini EJCTA Assen
05-08-2022 35e Super Criterium van Kwintsheul de G.P. van de Heul Kwintsheul
06-08-2022 07-08-2022
Wielerweekend Moerdijk Zevenbergen
06-08-2022 Global - Tour d'Oospel Ospel
06-08-2022 Wielerronde van Haamstede burgh haamstede
07-08-2022 Ready2Race Noord: Tandje Hoger Zomer3Luik #3 Groningen
07-08-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
07-08-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
07-08-2022 48e Ronde van Oostzaan Oostzaan
07-08-2022 MU23RS - Hel van Voerendaal Schin op Geul
07-08-2022 wielerweekendmoerdijk Zevenbergen
08-08-2022 13-08-2022
63e Tour de Junior - Achterveld Achterveld
09-08-2022 46e Ronde van De Lier De Lier
09-08-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
10-08-2022 Ronde van Elspeet, telt mee voor het Veluweklassement 2022 (6e koers) Elspeet
10-08-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 10 aug 2022 Maassluis
10-08-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
11-08-2022 Wielerronde van Nootdorp 2022 Nootdorp
11-08-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
11-08-2022 Vendorlink DAC #18 Doetinchem
13-08-2022 17e Jeugdronde van Achterveld Achterveld
14-08-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
14-08-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
14-08-2022 Competitie Vrouwenwielrennen RETO Arnhem Arnhem
14-08-2022 14de Lasmontage Profwielerronde Etten-Leur Etten-Leur
14-08-2022 Pijl van Heerlerheide Heerlen
15-08-2022 Wielerronde Steensel 2022 Steensel
16-08-2022 71e Valstar Wielerspektakel Naaldwijk Naaldwijk
16-08-2022 Avondploeg Populaires Meerdijk #12 Emmen
16-08-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
17-08-2022 Ronde van Nunspeet, slotwedstrijd voor het Veluweklassement 2022 (7e koers) Nunspeet
17-08-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 17 aug 2022 Maassluis
17-08-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
18-08-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
18-08-2022 ZAC zomeravondcompetitie Zwolle Noord Zwolle
18-08-2022 Vendorlink DAC #19 Doetinchem
19-08-2022 Nacht van 's-Gravendeel s-Gravendeekl
20-08-2022 Voogd & Voogd - Wielerronde van Dirksland Dirksland
20-08-2022 63e Ronde van Pijnacker Pijnacker
20-08-2022 Dikke Bandenrace en derny wedstrijd Steenbergen Steenbergen
21-08-2022 Ready2Race Lisse Lisse
21-08-2022 DC - Bergomloop Berg en Terblijt Berg en Terblijt
21-08-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
21-08-2022 Ronde van Heerhugowaard Heerhugowaard
21-08-2022 Ronde van Delfzijl Delfzijl
21-08-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
21-08-2022 Hel van Boak Baak
21-08-2022 TCJ - RĂ©sidence Valkenburg Klim Classic Schin op Geul
23-08-2022 Avondploeg Populaires Meerdijk #13 Emmen
23-08-2022 3e KWF Knobbel Criterium 't harde
23-08-2022 Van Deventer cyclescafe dinsdag competitie Spaarndam
24-08-2022 Wielerronde Albrandswaard Rhoon
24-08-2022 Ronde van Winsum Winsum
24-08-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 24 aug 2022 Maassluis
24-08-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
25-08-2022 Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Borne
25-08-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
25-08-2022 ZAC Omloop Hasselt
25-08-2022 Vendorlink DAC #20 Doetinchem
26-08-2022 Profronde Almelo Almelo
26-08-2022 MtD Ladies cycling circuit #6 Rotterdam
27-08-2022 Interclub OJC Aalten (alleen renners district oost) Aalten
27-08-2022 MtD Ladies cycling circuit #7 Rotterdam
27-08-2022 Wielerronde van Zuidland zuidland
27-08-2022 MtD Ladies cycling circuit #8 Rotterdam
27-08-2022 CCM - Bergomloop Simpelveld Simpelveld
27-08-2022 3e HAWE Omloop van Bruchterveld Bruchterveld
27-08-2022 Rond om de Graaf (Geannuleerd) Molenaarsgraaf
27-08-2022 Jeugdronde van Maassluis Maasluis
27-08-2022 Camping Ommerland Ronde van Ommen Ommen
28-08-2022 Ready2Race Zwanenburg Zwanenburg
28-08-2022 HLC - Ronde van de Achterhoek Bredevoort
28-08-2022 Ready2Race Noord: Open Gronings Kampioenschap Groningen
28-08-2022 DC Bergomloop Simpelveld Simpelveld
28-08-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
28-08-2022 ASC Olympia | Ploegentijdrit 2022 - Jeugd en Nieuwelingen Amsterdam
28-08-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
28-08-2022 25e Jeugdwielerronde Gedempte Haven - Bergen op Zoom Bergen op Zoom
28-08-2022 MtD Ladies cycling circuit #9 Rotterdam
28-08-2022 60e Ronde van Heemskerk Heemskerk
30-08-2022 04-09-2022
Simac Ladies Tour Leek
30-08-2022 Avondploeg Populaires Meerdijk #14 Emmen
31-08-2022 Woensdagavondcompetitie RCMD De Coureur 31 aug 2022 Maassluis
01-09-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
03-09-2022 Jeugdronde van Deventer - DK Oost, wedstrijd 1 Deventer
03-09-2022 82e Wielerronde van Dordrecht Dordrecht
03-09-2022 Omloop van Trynwalden Oentsjerk
03-09-2022 7e Kermisronde van de Weebosch Bergeijk
03-09-2022 Ronde van Sint Pancras Sint Pancras
04-09-2022 Ready2Race Hoorn Hoorn
04-09-2022 Schwalbe TCM & TCJ - Omloop van Valkenswaard Valkenswaard
04-09-2022 Ready2Race Noord: Omloop Eelde of Bunne Groningen
04-09-2022 Klompenronde Honselersdijk
04-09-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
04-09-2022 Jan Plat ronde Groningen
04-09-2022 Ronde van Uithoorn Uithoorn
04-09-2022 ID- & Jeugronden van Calfven 2022 Ossendrecht
04-09-2022 1e Vestingronde van Grave Grave
04-09-2022 Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Goor
06-09-2022 Avondploeg Populaires Meerdijk #15 Emmen
07-09-2022 LOT @RWC Ahoy (Ladies Only Trainingskoers) Rotterdam
08-09-2022 Maxi promo Trainingswedstrijd Z.A.C- kampen wielercentrum schansdijk kampen
08-09-2022 Baantrainingswedstrjd Interclub M/V15+ Herungerberg Venlo Venlo
09-09-2022 11-09-2022
Watersley Ladies Challenge Sittard
09-09-2022 ronde van Noordwijkerhout Noordwijkerhout
09-09-2022 37e COERS Ronde van Giessen Giessen
10-09-2022 Warande Jeugdronde Oosterhout
10-09-2022 66ste Ster van Berkel Berkel en Rodenrijs
10-09-2022 4e Omloop van Kampen Kampen
10-09-2022 Ready2Race Noord: Ronde van Zuidlaren Zuidlaren
09-09-2022 11-09-2022
Watersley Womens Challenge 2.2 Sittard
11-09-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
11-09-2022 De 29ste Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Geldrop
11-09-2022 De Ronde van Delft Delft
11-09-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
11-09-2022 Studentcup Dutch Mountains-TDBP Sittard
11-09-2022 69e Ronde van Hank (Geannuleerd) Hank
11-09-2022 Schwalbe TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Kerkrade
11-09-2022 Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij Bemmel
13-09-2022 Avondploeg Populaires Meerdijk #16 Emmen
14-09-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
17-09-2022 18-09-2022
DC - Hoogeland Tweedaagse Leermens
17-09-2022 6e PloegentijdritKAMPIOENschap JEUGD 2022 Haarlem - Spaarndam
17-09-2022 CCM - Omloop Staverden-Leuvenum Ermelo
17-09-2022 MtD Ladies cycling circuit #10 Rotterdam
17-09-2022 Wielerronde van Hoevelaken Hoevelaken
17-09-2022 Ronde van Voorhout Voorhout
18-09-2022 Ready2Race Noord: Wielerbaan Corpus den Hoorn Groningen
18-09-2022 Jeugdronde van Kortenhoef / Dikke Bandenrace Kortenhoef
18-09-2022 Dernywedstrijd cat. 5, 6 en 7 en dames Rotterdam
18-09-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
18-09-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
18-09-2022 FranssenFranken Jeugdronde van Molenberg Heerlen Heerlen
18-09-2022 Heeren Groep "Brabantse Wal Wielerevent " Putte Putte
18-09-2022 Wielerronde van 't Loo Bergeijk
18-09-2022 Ronde van Hillegom Hillegom
18-09-2022 52e Ronde van Midden-Brabant Dongen
18-09-2022 Ronde van Kortenhoef Kortenhoef
18-09-2022 Nederlands Studenten Kampioenschap Wegwielrennen Wageningen
21-09-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
22-09-2022 Maxi promo Trainingswedstrijd Z.A.C- kampen wielercentrum schansdijk kampen
25-09-2022 Ready2Race Beverwijk Beverwijk
25-09-2022 ZoMoCo @ RCMD De Coureur Maasluis
25-09-2022 GRTC Excelsior - Zondagochtendcompetitie A en B klasse Gouda
25-09-2022 Spaarneduin makelaars zondag competitie Spaarndam
25-09-2022 Pijnen Aannemersbedrijf "Brabantse Wal Wielerevent" Ossendrecht Ossendrecht
25-09-2022 Ronde van Lisse Lisse
25-09-2022 TCJ - 4e BXS-Voordeligkunststof.nl Omloop van Hil & Moer Kaatsheuvel
25-09-2022 Jeugdronde van Gelderland - DK Oost Finale Apeldoorn
25-09-2022 Ooievaarsjeugdronde - GP Hans de Jong Den Haag
28-09-2022 GRTC Excelsior - Woensdagavondcompetitie A en B klasse Gouda
02-10-2022 Omloop van de Bollenstreek Lisse
02-10-2022 Finale ZoMoCo @RWC Ahoy Rotterdam
02-10-2022 "Brabantse Wal Wielerevent " Hoogerheide (finale) Hoogerheide
02-10-2022 OPEN Clubkampioenschap Cycle Capital 2022 Zwanenburg
08-10-2022 09-10-2022
WV Avanti 60 jaar! Jubileumkoersweekend Alphen aan den Rijn
23-10-2022 Rooie Zondag Breda Breda
01-12-2022 WWV Jaarinschrijving Sjabo Donderdagavondcompetitie Honselersdijk

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren. Daarnaast vragen we je toestemming om analytische cookies en marketingcookies te plaatsen. Daarmee meten we het gebruik van deze website en kunnen we ons aanbod beter afstemmen op jouw voorkeuren. Deze cookies verzamelen persoonsgegevens. Geef hieronder aan welke cookies je wilt accepteren. Meer weten? Bekijk onze privacypagina.