Uitslagen

20162017
decjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
  • LJC Mountainbike Noord-Holland

    Locatie: DEN HELDER

    Jeugd Cat. 103/061e: Rens Kalsbeek, APELDOORN
    Jeugd Cat. 2 03/061e: Jowi Cnossen, APELDOORN
    Jeugd Cat. 303/061e: Boris van der Voort, KWINTSHEUL
    Jeugd Cat. 403/061e: Keije Solen, ZWOLLE
    Jeugd Cat. 503/061e: Luna Cnossen, APELDOORN
    Jeugd Cat. 603/061e: Bart Kortleve, HAVELTE
    Jeugd Cat. 703/061e: Pim Funken, ASSEN
  • Veluwse Zomercompetitie (Deventer)

    Locatie: WECHELERVELD DEVENTER

  • NK Streetrace Goirle

    Locatie: GOIRLE

    Vrouwen (15+)05/061e: Puck Pieters,
    Mannen (15+)05/061e: Twan van den Brand, VOLKEL
  • MTB regiowedstrijd FMC The Whoopers

    Locatie: NIEUWKUIJK

  • MTB Jeugdcup EJ LJC

    Locatie: ZEEGSE

    Jeugd Cat. 110/061e: Bente Jochems, PUTTEN
    Jeugd Cat. 2 10/061e: Jowi Cnossen, APELDOORN
    Jeugd Cat. 310/061e: Ruben Weijers, APELDOORN
    Jeugd Cat. 410/061e: Rob Kastelein, BURGH-HAAMSTEDE
    Jeugd Cat. 510/061e: Jelte Jochems, PUTTEN
    Jeugd Cat. 610/061e: Rens Teunissen van Manen, OOSTERBEEK
    Jeugd Cat. 710/061e: Mika Bouman, RIJSWIJK
  • Veluwse Zomercompetitie

    Locatie: APELDOORN, SPORTPARK ORDERBOS

  • zomeravondcompetitie Havelte

    Locatie: HAVELTERBERG

  • Streetrace Ruinen

    Locatie: RUINEN

  • MTB streetrace Noordwijk

    Locatie: NOORDWIJK

  • NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd

    Locatie: ASSEN

    Masters (40+)18/061e: Maikel Govaarts, DRUNEN
    Masters (50+)18/061e: Gert Stappenbelt, APELDOORN
    Amateurs/Sportklasse18/061e: Yannick Runhart, APELDOORN
    Masters (30+)18/061e: Lennart van Houwelingen, HARDINXVELD GIESSENDAM
    Nieuwelingen18/061e: Milan Ziemerink, GLANE
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen18/061e: Esther van der Burg, NOOTDORP
    Junior-Vrouwen18/061e: Julia Boschker, WOERDEN
    Nieuweling-Meisjes18/061e: Larissa Hartog, DE LIER
    Elite-Mannen/Beloften18/061e: Sam de Nijs, WARMENHUIZEN
    Junioren18/061e: Siert Minkema, GROET
    Jeugd Cat. 117/061e: Bente Jochems, PUTTEN
    Jeugd Cat. 2 17/061e: Mads Teunissen van Manen, OOSTERBEEK
    Jeugd Cat. 317/061e: Ruben Weijers, APELDOORN
    Jeugd Cat. 417/061e: Keije Solen, ZWOLLE
    Jeugd Cat. 517/061e: Luna Cnossen, APELDOORN
    Jeugd Cat. 617/061e: Menno Huising, WATERINGEN
    Jeugd Cat. 717/061e: Chris van Dijk, EDE
  • Mini Downhill Cup Groningen

    Locatie: GRONINGEN

  • NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd

    Locatie: ASSEN

    Masters (40+)18/061e: Maikel Govaarts, DRUNEN
    Masters (50+)18/061e: Gert Stappenbelt, APELDOORN
    Amateurs/Sportklasse18/061e: Yannick Runhart, APELDOORN
    Masters (30+)18/061e: Lennart van Houwelingen, HARDINXVELD GIESSENDAM
    Nieuwelingen18/061e: Milan Ziemerink, GLANE
    Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen18/061e: Esther van der Burg, NOOTDORP
    Junior-Vrouwen18/061e: Julia Boschker, WOERDEN
    Nieuweling-Meisjes18/061e: Larissa Hartog, DE LIER
    Elite-Mannen/Beloften18/061e: Sam de Nijs, WARMENHUIZEN
    Junioren18/061e: Siert Minkema, GROET
    Jeugd Cat. 117/061e: Bente Jochems, PUTTEN
    Jeugd Cat. 2 17/061e: Mads Teunissen van Manen, OOSTERBEEK
    Jeugd Cat. 317/061e: Ruben Weijers, APELDOORN
    Jeugd Cat. 417/061e: Keije Solen, ZWOLLE
    Jeugd Cat. 517/061e: Luna Cnossen, APELDOORN
    Jeugd Cat. 617/061e: Menno Huising, WATERINGEN
    Jeugd Cat. 717/061e: Chris van Dijk, EDE
  • Streetrace Nijeveen

    Locatie: NIJEVEEN

  • NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC

    Locatie: GROESBEEK

  • NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM

    Locatie: GROESBEEK

  • Streetrace Ruinerwold

    Locatie: RUINERWOLD